Na swojej stronie na Facebooku Miriam Shaded poinformowała, że poszukuje dobrego prawnika. Według wpisu, szefowa fundacji Estera chce bowiem drogą sądową doprowadzić do zdelegalizowania islamu.

Jak napisała Shaded, chce sądownie wykazać, że „islam jest systemem totalitarnym”. Szefowa fundacji Estera poszukuje w tym celu prawnika z doświadczeniem, który „wygrywa duże sprawy w RP lub w UE”.

Według planów Shaded, także Koran miałby być zdelegalizowany. Zdaniem szefowej Fundacji Estera, święta księga muzułmanów nawołuje do „nienawiści, przemocy i legalizuje przestępstwa”.

Shaded niejednokrotnie już dała się poznać jako wróg islamu. Chociażby w programie „Babilon” w TVN w ubiegłym roku mówiła do prowadzącego: „Nie widzieli państwo w telewizji, co się dzieje? Muzułmanie gwałcą kobiety, wiele osób, biją je. Jeśli by pan przeczytał Koran, to kobietę można lać. Chrześcijankę trzeba gwałcić”.

– Szukam prawnika biegłego w wygrywaniu dużych spraw na terenie RP i być może UE, który pomoże mi wygrać proces w sprawie delegalizacji islamu jako systemu totalitarnego oraz Koranu, który to nawołuje do nienawiści, przemocy oraz legitymizuje przestępstwa – ogłosiła Shaded.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


źródło: facebook.com, tvn24.pl
pt