Miriam Shaded przerywa milczenie, była maltretowana? "Dusił mnie bardzo długo, zaczęła się modlić"

Miriam Shaded przerywa milczenie, była maltretowana? "Dusił mnie bardzo długo, zaczęła się modlić" Źródło: Instagram/Miriam Shaded

Miriam Shaded padłą ofiarą swojego własnego partnera. Mężczyzna bił ją, groził śmiercią i powodował poważne zagrożenie dla jej zdrowia i życia. Teraz zeznaje przeciw niemu.

Miriam Shaded zasłynęła jakiś czas temu w życiu publicznym dzięki startowi w wyborach z list partii KORWiN oraz kontrowersyjnym wypowiedziom na temat kryzysu migracyjnego. Jak teraz przyznała w szczerym wywiadzie dla Wirtualnej Polski - padła ofiarą przemocy domowej, ze strony swojego partnera.

Miriam Shaded przerwała milczenie. Partner groził jej śmiercią

Działaczka społeczna poznała Jamesa W. na Facebooku - osobiście spotkała się z nim dopiero w Sylwestra z roku 2017 na 2018. Jak sama przyznała z początku nie zrobił na niej dobrego wrażenia, ale po lepszym zapoznaniu się, zmieniła zdanie. Pierwsze cztery miesiące ich związku układały się dobrze, później rozpętało się piekło.

- Gdy mnie bił, groził, że jeżeli jeszcze raz krzyknę, to wyrzuci mnie przez balkon i powie, że popełniłam samobójstwo. […] Prawie mnie zabił. Dusił bardzo długo. Zaczęłam się modlić - opowiadała zrozpaczona Miriam Shaded. Jak się później dowiedziała, ofiarą jej partnera padło znacznie więcej kobiet.

Miriam Shaded kieruje sprawę do prokuratury

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- James W. jest nieobliczalny. Teraz jest w areszcie, ale 10 września może wyjść na wolność […] Zaatakował dziewczynę, z którą spotykał się tuż po tym, jak się od niego uwolniłam. Ostrzegałam ją przed Jamesem […] Życie uratowali jej sąsiedzi. Krzyczała tak głośno, że wezwali policję - relacjonowała działaczka.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Miriam Shaded udało się dotrzeć do innych ofiar Jamesa W. które będą zeznawać przeciwko niemu w prokuraturze. Jak jednak zaznacza - nie wszystkie byłe partnerki oprawcy chcą poświadczyć przeciwko niemu. Nie chcą, aby zbyt bolesne dla nich wspomnienia wróciły. Działaczka zapewnia jednak, że chce pomóc ofiarom przemocy - bo od zawsze czuła, że to jest jej misja.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Źródło: Natemat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News