Padł smutny rekord. Ministerstwo Zdrowia przekazało najnowsze informacje o ofiarach koronawirusa

Padł smutny rekord. Ministerstwo Zdrowia przekazało najnowsze informacje o ofiarach koronawirusa Źródło: Unsplash HH E

Informacje, które przekazało Ministerstwo Zdrowia nie napawają optymizmem. Koronawirus zbiera coraz większe żniwo. Liczby mówią same za siebie. Jak rozwija się sytuacja związana z pandemią?

Ministerstwo Zdrowia już od dłuższego czasu przekazuje coraz to bardziej posępne wieści. Pandemia, którą wywołał koronawirus rozprzestrzenia się w szybszym tempie niż miało to miejsce na początku. Ostatnie informacje nie pozostawiają złudzeń. Jest coraz gorzej.

Dane, które wskazało Ministerstwo Zdrowia są rekordowe

Ministerstwo Zdrowia po raz kolejny przekazało wyjątkowo przykre informacje. Dane, którymi podzieliło się przez media społecznościowe wielu z nas mogą przyprawić o zmartwienie. Nie da się ukryć, że pandemia, którą wywołał koronawirus, wywołuje coraz większe spustoszenie. Ministerstwo Zdrowia mierzy się z sytuacją, która nie miała wcześniej miejsca na taką skalę.

Społeczeństwo na bieżąco jest informowane o ilości zachorowań i zmarłych. Koronawirus infekuje coraz więcej osób i zabiera do grobu kolejne osoby. Ostatnie liczby, które wskazało Ministerstwo Zdrowia niestety nie napawają optymizmem. To najgorsze z przekazanych do tej pory informacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Koronawirus po raz kolejny jest przyczyną smutnych wieści

Przy pomocy Twittera Ministerstwo Zdrowia wskazało aktualną liczbę chorych. Na dzień dzisiejszy nastąpił wzrost zachorowań o 71 osób. Łącznie daje już to 2055 zainfekowanych, u których wynik testu wyszedł pozytywny.

- Potwierdzone przypadki dotyczą: 26 osób z woj. mazowieckiego, 17 osób z woj. wielkopolskiego, 15 osób z woj. dolnośląskiego, 6 osób z woj. śląskiego, 3 osób z woj. opolskiego, 3 osób z woj. lubelskiego oraz 1 osoby z woj. zachodniopomorskiego - poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

Nie są to jednak najgorsze z informacji. Okazuje się, że zmarło kolejnych 5 osób. Należą do nich 71-letni mężczyzna, 87-letnia kobieta i 73-letnia kobieta ze szpitala w Radomiu. Cała trójka miała choroby współistniejące. 73-letnia kobieta ze szpitala w Tychach również przed infekcją była w ciężkim stanie. Zmarł też 60-letni mężczyzna ze szpitala w Biłgoraju. Te informacje przekazane przez Ministerstwo Zdrowia na Twitterze mogą być przytłaczające.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał najgorsze wiadomości. Politycy w żałobie, zmarł ceniony pracownik ministerstwa

2. Informacje o kolejnych ograniczeniach. Nowe zasady od jutra, nie pójdziemy już na spacer?

Cały świat przeżywa teraz wyjątkowo trudne chwile. Liczba chorych i zmarłych wciąż rośnie. W związku z tym konieczne jest podejmowanie kroków mających na celu spowolnienie rozprzestrzeniania się choroby, którą wywołuje koronawirus. Wzmożona higiena i unikanie kontaktów międzyludzkich z pewnością są wskazane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Jest afera. Uwielbiane gwiazdy disco polo oskarżone o kradzież
  4. Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia
  5. Emeryci masowo otrzymują listy od ZUS ujawniające prawdę o 13. emeryturach
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News