Niemalże 100 nowych przypadków, 2 kolejne ofiary śmiertelne. Ministerstwo Zdrowia podało najnowszy bilans koronawirusa w Polsce

Niemalże 100 nowych przypadków, 2 kolejne ofiary śmiertelne. Ministerstwo Zdrowia podało najnowszy bilans koronawirusa w Polsce Źródło: pikio.pl

Ministerstwo Zdrowia przekazało najnowsze dane dotyczące liczby osób zarażonych koronawirusem w Polsce. Niestety, wiadomości dotyczą także dwóch przypadków śmiertelnych.

Ministerstwo Zdrowia przekazało najnowszy bilans dotyczący liczby osób zarażonych koronawirusem w Polsce. Zgodnie z zamieszonymi informacjami w kraju potwierdzonych zostało niemalże 100 nowych przypadków oraz dwie ofiary śmiertelne. 

Ministerstwo Zdrowia aktualizuje bilans osób zarażonych koronawirusem w Polsce

Przed chwilą pojawiły się nowe wiadomości przekazane przez Ministerstwo Zdrowia. W Polsce wzrosła liczba osób zarażonych koronawirusem o kolejnych 91 przypadków. Najwięcej pojawiło się w województwie mazowieckim i dolnośląskim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mamy 91 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 40 osób z woj. mazowieckiego, 20 osób z woj. dolnośląskiego,8 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 5 osób z woj. małopolskiego, 4 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. pomorskiego oraz po 1 osobie z woj. podlaskiego, zachodniopomorskiego i świętokrzyskiego - przekazało Ministerstwo Zdrowia. 

Ministerstwo Zdrowia informuje o śmierci dwóch osób

Wraz z informacją dotyczącej liczby osób zarażonych, pojawiła się wiadomość, że zmarło dwoje pacjentów. Jednym z nich był 72-letni mężczyzna, który przebywał w szpitalu w Tychach. Drugi pacjent leczony był w szpitalu w Myślenicach, miał 89-lat. 

- Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci dwóch kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 72-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach i 89- letni mężczyzna ze szpitala w Myślenicach. Obaj mieli współistniejące choroby. W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 1862/22 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - dało MZ. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał najgorsze wiadomości. Politycy w żałobie, zmarł ceniony pracownik ministerstwa

2. Ratowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną

W sumie w Polsce zarażone są1862 osoby, z czego 22 zmarły. Ministerstwo Zdrowia na bieżąco aktualizuje bilans w Polsce. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Jest afera. Uwielbiane gwiazdy disco polo oskarżone o kradzież
  4. Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia
  5. Emeryci masowo otrzymują listy od ZUS ujawniające prawdę o 13. emeryturach
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News