Kolejna bariera została przełamana. Ministerstwo Zdrowia potwierdza nowe przypadki zakażeń koronawirusem

Kolejna bariera została przełamana. Ministerstwo Zdrowia potwierdza nowe przypadki zakażeń koronawirusem Źródło: pikio.pl

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło nowe przypadki zakażeń koronawirusem w Polsce. Właśnie została przekroczona kolejna bariera.

Ministerstwo Zdrowia na bieżąco aktualizuje dane, które dotyczą zarażeń koronawirusem w Polsce. Zgodnie z najnowszymi wiadomościami, przekroczona została kolejna bariera. Nowe przypadki pojawiły się w kilku polskich województwach. 

Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze wiadomości 

Zgodnie z danymi, które zostały przedstawione wczoraj wieczorem, w Polsce było 1389 przypadków pacjentów, u których testy na koronawirusa dały pozytywny wynik. Oznacza to, że w ciągu doby pojawił się wzrost o 168 osoby. Dziś rano Ministerstwo Zdrowia zaktualizowało dane i przekazało, że w kraju, zanotowano przyrost zarażonych pacjentów. 

- Mamy 47 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Przypadki dotyczą: 12 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. zachodniopomorskiego, 6 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 3 osób z woj. pomorskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego oraz po 1 osobie z woj. lubuskiego, opolskiego i podlaskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1436/16 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).- przekazało Ministerstwo Zdrowia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wciąż najwięcej przypadków zarażeń zostało potwierdzonych w województwach mazowieckim, łódzkim i dolnośląskim. Już dziś przekroczona została liczba 1400 osób zarażonych. Możliwe, że do końca dnia liczba ta przekroczy 1500 osób. 

Koronawirus w Polsce. Zalecenia Ministerstwa Zdrowia 

Od 27 marca w Polsce zmarło 16 osób zarażonych koronawirusem, są to trzy kobiety wieku 57, 37 i 84 lat oraz trzynastu mężczyzn w wieku od 43 do 83 lat. Większość zarażonych osób cierpiała na choroby współistniejące. 

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki oficjalnie powiedział, co będzie z 500 plus. Wielu Polaków będzie wściekłych

2. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę

Ministerstwo Zdrowia przekazuje, by Polacy pozostali w swoich domach. Sytuacja w kraju zmienia się z godziny na godzinę i warto zachować rozsądek, sprawiając, że ryzyko zarażenia koronawirusem będzie niższe. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy stanu przedzawałowego. Każdy powinien je znać
  2. Znany polski sportowiec aresztowany. Jeszcze niedawno był ulubieńcem kibiców
  3. Część Polaków dostanie 300 zł dziennie dodatku. Muszą jednak spełnić jeden warunek
  4. TVN przekazał dramatyczne informacje. W Domu Pomocy Społecznej potwierdzono zakażenie aż u 60 osób
  5. Wszyscy pokochali go za rolę Pawlaka. Mało kto wie, co zrobił garderobianej na planie, karygodne
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News