Ministerstwo Zdrowia zdecydowało o nagłej zmianie. Dane ze środowego raportu zostały zmienione

Ministerstwo Zdrowia zdecydowało o nagłej zmianie. Dane ze środowego raportu zostały zmienione Źródło: Flickr

Ministerstwo Zdrowia dokonało nagłej zmiany w sprawie środowego raportu. Dane są o wiele bardziej pesymistyczne niż te przedstawione wcześniej. Dzisiejszy raport opublikowany na Twitterze po kilku chwilach został zmieniony. Niestety nie są to dobre wieści. Sytuacja jest poważna.

Ministerstwo Zdrowia niespodziewanie zdecydowało się na korektę już opublikowanego raportu. Dotyczył on epidemii koronawirusa w Polsce, a dokładniej liczby nowych przypadków zakażonych. Nowe dane nie napawają optymizmem, są gorsze niż te przedstawione wcześniej. Raport został opublikowany na Twitterze, niedługo później zmieniono przedstawione dane. 

Ministerstwo Zdrowia nagle zmieniło dane w opublikowanym raporcie

Ministerstwo Zdrowia zdecydowało się na nagłą korektę opublikowanych na Twitterze danych. Raport dotyczył liczby nowych przypadków osób zakażonych koronawirusem. Dane pojawiły się dziś o godzinie 10.30 na Twitterze. Informowano wówczas o 273 nowych przypadkach. Niestety zaledwie kilkanaście minut później okazało się, że dane są bardziej pesymistyczne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

24 czerwca o 10.30 Ministerstwo Zdrowia przedstawiło raport dotyczący nowych odnotowanych przypadków zachorowań. Jak się okazało, chwilę później dane zostały zmienione. Dziś odnotowano 294 nowe osoby zakażone wirusem COVID-19. Poinformowano również o 21 osobach, które zmarły w związku z chorobą.

Początkowo Ministerstwo poinformowało o innej liczbie zakażonych. O godzinie 10.30 mogliśmy przeczytać o 273 nowych przypadkach. Niestety kilkanaście minut później okazało się, że jest ich więcej. Ministerstwo dokonało korekty w przedstawionym raporcie. Z 273 liczba zmieniła się na 294, co oznacza aż ponad 20 dodatkowych przypadków zakażenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sytuacja Waldusia z "Kiepskich" jest coraz gorsza. Trwa heroiczna walka z czasem

2. Nie żyje 22-latek. Nie pomógł nawet szybki transport śmigłowcem do szpitala

Najwięcej nowych zachorowań odnotowano w województwie śląskim (108). Bilans zachorowań w pozostałych województwa to: w województwie łódzkim - 39, mazowieckim - 33, świętokrzyskim - 21, wielkopolskim - 17, podlaskim - 13, podkarpackim - 12, dolnośląskim - 11, warmińsko-mazurskim - 10, opolskim - 9. O godzinie 10.53 dodano informację o kolejnych przypadkach: w województwie pomorskim - 7, małopolskim - 5, lubelskim - 4, zachodniopomorskim - 4, kujawsko-pomorskim - 1. Podsumowując, liczba potwierdzonych przypadków zachorowań w Polsce to 32 821, z czego 1 396 to osoby zmarłe. Z kolei 18 134 to ozdrowieńcy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Żona Grzegorza Krychowiaka w piekielnie ponętnej odsłonie. Co za kształty (FOTO)
  3. Kinga przeczytała zaproszenie na ślub i oniemiała. Poczuła się dotkliwie upokorzona
  4. Nieludzkie, porwał 2 nastolatków i zmusił ich do przerażających czynów. Szczegóły przyprawiają o ciarki
  5. W studni znaleziono noworodka. Na jaw wyszła prawda o matce dziecka, mieszkańcy przeżyli wstrząs
  6. Małżeństwo skłamało w ankiecie. Cały hotel nad Bałtykiem na kwarantannie

Źródło: Super Biznes

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News