Zapowiada się kolejny smutny dzień dla Polaków. MZ właśnie podało przygnębiające informacje

Zapowiada się kolejny smutny dzień dla Polaków. MZ właśnie podało przygnębiające informacje Źródło: youtube.com OKO.press

Ministerstwo Zdrowia opublikowało pierwszy raport dotyczących osób zarażonych koronawirusem w Polsce. Już z samego rana nowe informacje świadczą o tym, że zapowiada się kolejny smutny dzień dla Polaków.

Ministerstwo Zdrowia codziennie przekazuje Polakom informacje na temat koronawirusa w Polsce. Właśnie  opublikowano zaktualizowany bilans. 

Ministerstwo Zdrowia przekazuje najnowszy bilans

Każdego dnia Ministerstwo Zdrowia informuje Polaków, ile osób zarażonych jest koronawirusem w poszczególnych województwach a także przekazuje, ile osób zmarło w ciągu dnia. Od kilku dni, Polacy dwa razy dziennie otrzymują od MZ zaktualizowany bilans dotyczący koronawirusa w kraju. 

W dzisiejszym komunikacie Ministerstwo Zdrowia przekazało, że w kraju pojawiło się 136 nowych osób zakażonych COVID-19. Niestety, pojawiła się także wiadomość, o śmierci kolejnych 6 pacjentów. 

- Mamy 136 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 23 osób z woj. śląskiego, 22 osób z woj. małopolskiego, 21 osób z woj. dolnośląskiego, 18 osób z woj. wielkopolskiego, 11 osób z woj. podlaskiego, 9 osób z woj. pomorskiego, 7 osób z woj. podkarpackiego, 7 osób z woj. opolskiego, 5 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z warmińsko-mazurskiego, 3 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 3 osób z woj. lubelskiego, osób z woj. świętokrzyskiego, 2 osób z woj. lubuskiego - przekazało MZ

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci 6 kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 47-letnia kobieta ze szpitala w Poznaniu, 90-letnia kobieta ze szpitala w Tychach 35-letnia kobieta ze szpitala w Bytomiu, 62-letni mężczyzna ze szpitala w Łańcucie, 81-letni i 77-letni mężczyźni z Drzewicy, którzy nie byli hospitalizowani. Wszyscy mieli choroby współistniejące. We wczorajszym SMS-ie podaliśmy informację o zdublowanym pacjencie w raportach WSSE, dlatego usuwamy go z rejestru osób zmarłych z powodu COVID-19 w woj. podlaskim - przekazało Ministerstwo Zdrowia. 

Ministerstwo Zdrowia podaje przygnębiające informacje 

Wczoraj w drugim komunikacie wydanym przez Ministerstwo Zdrowia, Polacy zostali poinformowani o 23 osobach, które zmarły na skutek zarażenia COVID-19. Liczba zmarłych była najwyższa, od kiedy w Polsce pojawił się pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem

Dzisiaj grzeje: 1. Mateusz Morawiecki przekazał nowe zakazy dla Polaków. Dużo się zmieni, Polacy przecierają oczy ze zdumienia

2. Mateusz Morawiecki: Przedłużamy wszystkie obostrzenia. Wiadomo dokładnie, do kiedy będą zamknięte szkoły

Zgodnie z przekazanymi danymi w tej chwili w Polsce zarażonych jest 5341 osób, a 164  nie żyje. Ministerstwo Zdrowia będzie dziś przekazywało jeszcze jedną aktualizację bilansu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramatyczny list lekarza. Sytuacja w niektórych z polskich szpitali jest bardzo zła
  2. Mistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieci
  3. Żona Roberta Janowskiego jest zrozpaczona. Zamieściła w sieci porażający apel
  4. Morawiecki mówi o końcu kwarantanny. Jest bliżej niż się wydaje
  5. Nie każdy może poświęcić pokarm w domu. Trzeba spełniać jeden kluczowy warunek
  6. 8 policjantów urządziło skandalicznego grilla nad jeziorem. Złamali obostrzenia, nie mieści się w głowie

źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News