Aż 18 nowych ofiar koronawirusa w Polsce. Najmłodsza miała zaledwie 38 lat, bardzo smutne dane

Aż 18 nowych ofiar koronawirusa w Polsce. Najmłodsza miała zaledwie 38 lat, bardzo smutne dane Źródło: pikio.pl

Ministerstwo Zdrowia przekazało kolejne niepokojące informacje dotyczące rozwoju pandemii w Polsce. Liczby mówią same za siebie, Niestety jest coraz gorzej. Pojawiły się kolejne ofiary śmiertelne. Wśród nich znalazła się 38-letnia kobieta.

Ostatni raport przygotowany przez Ministerstwo Zdrowia niestety nie przekazuje dobrych informacji. Z dnia na dzień dociera do nas coraz więcej niepokojących wieści dotyczących pandemii. Liczba zainfekowanych wciąż rośnie. Niezwykłym smutkiem napawają również kolejne ofiary śmiertelne.

Dane wskazane przez Ministerstwo Zdrowia nie pozostawiają złudzeń

Nie da się ukryć, że koronawirus rozprzestrzenia się w naszym kraju coraz szybciej. Ministerstwo Zdrowia przekazało nowe informacje, które jednoznacznie wskazują, że pandemia nie zwalnia i coraz więcej osób zostaje zainfekowanych. Ostatni raport opublikowany na Twitterze potwierdza wykrycie infekcji u 134 osób z całej Polski. Ministerstwo zdrowia przedstawiło zestawienie.

- Mamy 134 nowe przypadki zakażenia #koronawirus, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 20 osób z woj. dolnośląskiego, 19 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 18 osób z woj. łódzkiego, 13 osób z woj. podlaskiego, 10 osób z woj. świętokrzyskiego, 9 osób z woj. zachodniopomorskiego, 9 osób z woj. podkarpackiego, 8 osób z woj. małopolskiego, 8 osób z woj. pomorskiego, 7 osób z woj. śląskiego, 6 osób z woj. opolskiego, 6 osób z woj. wielkopolskiego i 1 osoby z woj. lubelskiego - przekazało Ministerstwo Zdrowia.  

Niefortunnie informacje dotyczące zarażonych osób nie są tymi najgorszymi. Ministerstwo Zdrowia przekazało również wiadomości o kolejnych osobach, które nie wygrały potyczki z chorobą. Ta liczba chwyta za serce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety wzrosła też liczba ofiar śmiertelnych

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Ministerstwo Zdrowia koronawirus przyczynił się do kolejnych zgonów. Zmarło aż 18 osób. Jedna z nich miała 38-lat. Nie da się ukryć, że to o wiele młodszy wiek niż grupa podwyższonego ryzyka. Na Twitterze przedstawiono dokładne informacje dotyczące ofiar choroby.

- Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci 18 kolejnych osób zakażonych koronawirusem. 72-letni mężczyzna ze szpitala w Częstochowie, 64-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, 82-letnia kobieta, 70-letni mężczyzna, 83-letnia kobieta ze szpitala w Pleszewie, 81-letnia kobieta ze szpitala w Warszawie, 80-letni mężczyzna ze szpitala w Piasecznie, 81-letnia kobieta, 65-letni i 68-letni mężczyźni ze szpitala w Poznaniu, 72-letni mężczyzna i 38-letnia kobieta ze szpitala w Zgierzu, którzy mieli choroby współistniejące oraz 61-letnia kobieta ze szpitala w Kędzierzynie-Koźlu. W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 4666/129 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostałeś już 13. emeryturę? ZUS może ją odebrać nawet po wypłacie, wiadomo kto jest zagrożony
2. Naukowcy z Lublina wyliczyli, ile może potrwać walka z epidemią przy obecnych zakazach. Niestety, nie mają dobrych wieści

Niestety kolejne raporty potwierdzają, że koronawirus przybiera w naszym kraju na sile. Coraz większa liczba zarażonych i zmarłych wywołuje smutek. Nie pozostaje nam nic innego, niż w dalsze stosowanie się do wytycznych. Wzmożona higiena i unikanie skupisk ludzkich mogą pozwolić na spowolnienie rozwoju pandemii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niepokojące doniesienia z Azji. Osoby wyleczone ponownie zachorowały przez koronawirusa
  2. Patogwiazda Fame MMA zrobiła sobie wulgarną, nagą sesję. Tylko dla dorosłych
  3. Prosty i domowy sposób na drożdże. Wystarczą 3 składniki, nie trzeba wychodzić z domu
  4. Aż 18 nowych ofiar koronawirusa w Polsce. Najmłodsza miała zaledwie 38 lat, bardzo smutne dane
  5. Od teraz każdy może sprawdzić, czy jego objawy oznaczają zakażenie koronawirusem. Ważny komunikat NFZ
  6. MZ i NFZ ostrzegły Polaków. Podały ważne reguły dotyczące zakupów, lepiej się do nich zastosuj

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News