Pilna wiadomość rządu, ministerstwo potwierdziło koszmarne doniesienia. Jest coraz gorzej

Pilna wiadomość rządu, ministerstwo potwierdziło koszmarne doniesienia. Jest coraz gorzej Źródło: Jan Bielecki/East News

Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazało najnowsze informacje, potwierdziły się fatalne doniesienia. Sytuacja jest coraz gorsza, rodzice i uczniowie muszą być gotowi na każdą ewentualność. Niepokojące wiadomości obiegły krajowe media.

Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało najnowsze informacje, dotyczące aktualnego funkcjonowania placówek oświatowych na terenie naszego kraju. Niestety, potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, sytuacja jest coraz gorsza. Rodzice i uczniowie muszą być gotowi na nagłe zmiany.

Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazało najnowsze informacje

Resort edukacji od początku roku publikuje dane, dotyczące aktualnego trybu funkcjonowania placówek oświatowych w kraju. Po pierwszym tygodniu od rozpoczęcia nowego roku szkolnego, 54 placówki pracowały zdalnie, a 22 w trybie mieszanym. We wtorek 8 września Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało najnowsze informacje w tej sprawie, niestety potwierdziły się koszmarne doniesienia.

8 września rząd potwierdził, że w trybie stacjonarnym nie pracuje już 95 placówek. 37 działa zdalnie, a 58 w trybie mieszanym. Ministerstwo Edukacji Narodowej nie informuje jednak, które placówki zostały objęte innym trybem funkcjonowania.

Ministerstwo Edukacji Narodowej uspokaja uczniów i rodziców

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stały wzrost liczby placówek oświatowych ze zmienionym trybem funkcjonowania niepokoi uczniów i rodziców, jednak jak od początku roku podkreśla minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski, "w przytłaczającej większości szkół nauka będzie odbywała się w sposób tradycyjny".

Dzisiaj grzeje: 1. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich

By dyrektor mógł wprowadzić w swojej szkole zmianę trybu nauczania, musi uzyskać pozytywną opinię sanepidu oraz zgodę organu prowadzącego placówkę, czyli lokalnego samorządu. Sanepid podejmuję decyzję o wydaniu pozwolenia w oparciu o istotne przesłanki, które świadczą o pojawieniu się zagrożenia epidemicznego dla uczniów oraz pracowników placówki wnioskującej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik "Tańca z gwiazdami" w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowia
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Z ostatniej chwili: Ministerstwo Zdrowia wprowadza nagłą zmianę. Obejmie wszystkich bez wyjątku
  4. Dzieje się teraz. W kolejnych szkołach w Polsce zmuszają dzieci do jednej rzeczy, rodzice dowiadują się za późno
  5. Nagła konferencja Jarosława Kaczyńskiego. Chce wprowadzenia nowych zakazów i ograniczeń
  6. Zamknęła burgera i frytki z McDonald's do pudełka po butach. Otworzyła je po 24 latach i ją poraziło, firma już wydała oświadczenie

Źródło: TVN 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News