Błyskawiczny przyrost zachorowań. Nie jest dobrze, Ministerstwo Zdrowia przekazało ponure dane

Błyskawiczny przyrost zachorowań. Nie jest dobrze, Ministerstwo Zdrowia przekazało ponure dane Źródło: unsplash.com ThisisEngineering RAEng

Ministerstwo Zdrowiała właśnie podało nowe, niezwykle ponure dane. Liczba zachorowań na koronawirusa błyskawicznie rośnie.

Ministerstwo Zdrowia na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące epidemii wirusa COVID-19. W ciągu doby podawane wcześniej dane zmieniają się diametralnie, a w ostatnich dniach wzrost jest zatrważający. Kolejne doniesienia odbierają mowę, wirus zbiera coraz większe żniwa. 

Porażający przyrost zachorowań. Ministerstwo Zdrowia podało ponure dane 

Zaledwie chwilę temu pojawiły się nowe informacje dotyczące liczby zarażonych koronawirusem. Przypominamy, że piątkowym popołudniem mówiono o 117 nowych przypadkach chorych oraz 6 ofiarach śmiertelnych. Łącznie liczba chorych wyniosła 3383, z kolei liczba zgonów to 71. Już kilka godzin później dane uległy diametralnej zmianie. Według najnowszych informacji przyrost zachorowań na dzień 3 kwietnia wynosi łącznie 437 nowych zakażeń oraz 14 ofiar śmiertelnych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Potwierdzone przypadki dotyczą: 39 osób z woj. kujawsko-pomorskiego,17 osób z woj. mazowieckiego,16 osób z woj. dolnośląskiego,12 osób z woj. łódzkiego, ośmiu osób z woj. świętokrzyskiego, siedmiu osób z woj. podlaskiego, siedmiu osób z woj. pomorskiego, czterech osób z woj. małopolskiego, trzech osób z woj. warmińsko-mazurskiego, dwóch osób z woj. lubelskiego, jednej osoby z woj. wielkopolskiego,jednej osoby z woj. lubuskiego - poinformowało na Twitterze Ministerstwo Zdrowia.

Dzisiaj grzeje: 1. Sejm właśnie ustalił specustawę funduszową. Wszystkich będą obowiązywać nowe przepisy

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Aż ciężko uwierzyć w błyskawiczny przyrost zachorowań. Jeszcze do niedawna informowano o zaledwie kilkudziesięciu nowych przypadkach na dobę, z kolei teraz każde z nowych doniesień informuje o kilkuset nowych przypadkach. Wirus zbiera coraz większe żniwa, rozprzestrzeniając się w zatrważającym tempie. Przypominamy zatem, że jedynym skutecznym krokiem podjętym w walce z epidemią jest ograniczenie bliskich kontaktów z innymi osobami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące
  3. Smutne wieści od rodziny Martyniuków. Niestety, przy stole zabraknie mamy Zenka
  4. Marta Kaczyńska podczas kwarantanny pokazała bardzo dwuznaczne zdjęcie. Będzie afera?
  5. Teraz Achuan wprowadza zmiany w funkcjonowaniu. Piękny gest, ani Lidl ani Biedronka nie wpadli na podobny pomysł
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News