Minister Zdrowia przekazał złe wiadomości
Piotr Molecki/East News
Weronika Wasiak - 23 Września 2020

Minister zdrowia przekazał złe wiadomości. Dotyczą wszystkich Polaków, było nieuniknione

Minister zdrowia nie mógł dłużej milczeć. Przekazał wyjątkowo niepokojące informacje, dotyczące wszystkich Polaków. Opinia publiczna nie zdawała sobie sprawy, że sytuacja jest aż tak poważna.

Minister zdrowia, Adam Niedzielski, nie ukrywa, że sytuacja w polskiej służbie zdrowia jest fatalna. W rozmowie z "Gazetą Polską" odniósł się do kwestii, która wielu nie daje spokoju. Okazuje się, że nie dało się tego uniknąć.

żona Danuta Martyniuk awanturaDanuta Martyniuk pokazała SMS-y od byłej żony Daniela. Nie ma wątpliwości, awantura na całegoCzytaj dalej

Minister Zdrowia przekazał fatalne wiadomości

Adam Niedzielski w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" wprost przyznał, że mamy do czynienia z regresem. Minister zdrowia nie ukrywa, że w głównej mierze wynika to z panującej od miesięcy epidemii - część gabinetów pozostawała długo zamknięta, a gdy je otworzono, Polacy bali się zarażenia koronawirusem.

- Mamy do czynienia z regresem, który wiąże się z tym, że Polacy nie korzystali choćby z badań profilaktycznych czy rzadko chodzili do lekarzy specjalistów. Było to spowodowane faktem, że część gabinetów była zamknięta oraz tym, że zwyczajnie baliśmy się zakażenia koronawirusem - mówił w rozmowie z "Gazetą Polską" Adam Niedzielski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ślub zdjęcia skandalSkandaliczne zdjęcia z polskiego ślubu. Ciężko uwierzyć, że zrobili podobną rzeczCzytaj dalej

Minister Zdrowia przyznał także, że w jego opinii, standardy obsługi klienckiej, jakie obowiązują "w różnych sektorach gospodarki, powinny obowiązywać także w sektorze zdrowia".

- Uważam, że standardy obsługi klienckiej, które obowiązują w różnych sektorach gospodarki, powinny obowiązywać także w sektorze zdrowia. Trzeba również uporządkować system leczenia szpitalnego - mówił dla "Gazety Polskiej", cytowany przez RMF24.

Dzisiaj grzeje:

1. TVP przekazało porażające informacje. Niestety, nie żyje Ryszard Głowacki

2.Z ostatniej chwili: Tragiczna śmierć w dniu urodzin. Polacy pogrążeniu w smutku i żalu, wszyscy żegnają cudowną osobę

3. Mamy potwierdzenie, Andrzej Duda podpisał. Wielu Polaków czekało z zapartym tchem

Niedzielski został również wprost zapytany o to, czy obecna sytuacja w rządzie, gdzie toczy się niemała batalia, ma wpływ na pogarszającą się sytuację polskiej służby zdrowia. Minister zaznaczył, że planowane działania w kwestii zdrowia Polaków nie powinny w żaden sposób zostać zaburzone.

- Nasze działania, które mają zmierzać do poprawy zdrowia Polaków, raczej nie wymagają trudnej do osiągnięcia zgody politycznej - dodał w wywiadzie dla "Gazety Polskiej".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz konto w PKO BP? Ważna, nowa funkcja, warto wiedzieć
  2. Ile zarabiają gwiazdy Fame MMA? Za niecałą minutę w ringu mogą kupić sobie mieszkanie
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Elżbiecie dokuczała nawracająca dolegliwość, postanowiła przez 10 dni pić codziennie szklankę soku z buraka. Lata cierpienia zakończyły się w mgnieniu oka

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Źródło: RMF24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News