Minister Zdrowia przekazał informacje
Piotr Molecki/East News
Monika Majko - 21 Września 2020

Przykra wiadomość przeszyła właśnie media. Przekazał ją minister zdrowia

Minister zdrowia przekazał niepokojące informacje, sytuacja jest bardzo poważna. Krajowe media obiegły przykre słowa Adama Niedzielskiego, polityk zaapelował do wszystkich Polaków.

Minister zdrowia zaapelował do wszystkich Polaków. Krajowe media przekazały przykre słowa szefa resortu zdrowia, Adam Niedzielski nie ukrywa, że sytuacja w Polsce jest obecnie bardzo poważna i w najbliższym czasie nie ma nadziei na jej poprawę.

Minister zdrowia przekazał Polakom smutne wiadomości

Wyjątkowo smutne informacje obiegły krajowe media, słowa nowego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego wstrząsnęły Polakami. Sytuacja w kraju, związana z pandemią koronawirusa, jest coraz bardziej poważna, a szef resortu zapowiedział, że prawdopodobnie w najbliższym czasie nie będzie można liczyć na jej poprawę.

WiadomościNa miejscu mnóstwo policjantów i karetek, ludzie są wywożeni do szpitali. Tragiczne wydarzenia w centralnej PolsceCzytaj dalej

– Należy spodziewać się kontynuacji trendu ok. tysiąca nowych przypadków koronawirusa dziennie – zapowiedział w poniedziałek Adam Niedzielski.

Minister zdrowia zapowiedział, że w najbliższym czasie dzienna liczba nowych zakażeń utrzyma się na poziomie 1000 osób

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Jednocześnie minister zdrowia zapewnił, że krajowa służba zdrowia jest przygotowana na obsługę zwiększonej liczby pacjentów zakażonych koronawirusem.

– Mamy do dyspozycji w tej chwili blisko 6,5 tys. łóżek, ale […] ta liczba może być bardzo szybko zwiększona do 8 czy 10 tys. Mam nadzieję, że nie będzie się to tak dynamicznie rozwijało, by ta liczba była większa. Nadal głównym przedmiotem monitorowania będzie liczba osób hospitalizowanych i liczba osób, które wymagają wspomagania tlenowego – powiedział szef resortu zdrowia.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje polski polityk. Wiadomość właśnie obiegła media

2. Dotarła do nas tragiczna wiadomość. Nie żyje słynna polska piosenkarka, wszyscy śpiewali jej przeboje

3. Nie byli w stanie oderwać oczu od Agaty Dudy. Co ona na siebie założyła?

Adam Niedzielski zaapelował do Polaków o przestrzeganie podstawowych zasad reżimu sanitarnego czyli zachowywanie odpowiedniego dystansu społecznego, noszenie maseczek, a także częste dezynfekowanie dłoni.

- To są bardzo ważne parametry, które świadczą o dyscyplinie społecznej i są bardzo ważnym orężem walki z koronawirusem – mówił nowy minister zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 12-letni chłopiec z autyzmem zbudował Titanica z klocków Lego. Jak oceniacie jego pracę?
  2. Oficjalnie: Legia Warszawa zwolniła trenera. Vukovicia może zastąpić selekcjoner reprezentacji Polski
  3. Ratownicy cały czas walczą o życie poszkodowanych, sytuacja jest dramatyczna. Są ranni i ofiary śmiertelne tragedii zagranicą
  4. W końcu przerwali milczenie. Zdradzili całą prawdę o pandemii
  5. Pomóżmy zdruzgotanej rodzinie. Zaginął Marek Pstrokoński, każda informacja jest na wagę złota
  6. Nie tylko syrop, konfitura z cebuli jest przepysznym dodatkiem do mięsa i ryb. Spróbujesz raz i już na zawsze zagości w Twoim domu

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News