Minister Zdrowia opublikował apel
Freepik peoplecreations
Irmina Jach - 17 Października 2020

Minister Zdrowia wydał wiadomość już po zmroku. Komunikat jest jednoznaczny

Minister Zdrowia tuż po zmroku opublikował w mediach społecznościowych niezwykle ważny komunikat, z którego treścią powinni zapoznać się wszyscy mieszkańcy naszego kraju. Temat apelu szefa resortu zdrowia jest ważny, nie wolno zlekceważyć tej wiadomości. Niezastosowanie się do słów Adama Niedzielskiego może mieć bardzo poważne konsekwencje.

Minister Zdrowia opublikował w mediach społecznościowych wpis, który wzbudził duże zainteresowanie Polaków. Adam Niedzielski zaapelował do rodaków z prośba o rozsądek w czasach panującej pandemii koronawirusa. Nie zabrakło także otwartej krytyki skierowanej w stronę niektórych osób.

Nie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćNie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćCzytaj dalej

Minister Zdrowia wystosował ważny apel do Polaków

Od soboty, 17 października bieżącego roku, w całym kraju obowiązują obostrzenia związane z objęciem powiatów żółtymi i czerwonymi strefami. Wyjątkiem są ograniczenia dotyczące wesel i imprez okolicznościowych, które zaczną obowiązywać z opóźnieniem, od 19 października. Mieszkańcy regionów, które znalazły się w strefie żółtej muszą zasłaniać nosy i usta w miejscach publicznych, także na świeżym powietrzu. W szkołach wyższych oraz ponadpodstawowych obowiązuje nauczanie hybrydowe, wydarzenia sportowe organizowane są bez udziału publiczności, istnieją także limity osób, które mogą przebywać jednocześnie m.in. w kinach, teatrach, instytucjach kultury, a kluby, siłownie, baseny i aquaparki zawiesiły działalność. Restauracje mogą pracować od 6:00 do 21:00. Istnieje możliwość organizowania zgromadzeń liczących maksymalnie 25 uczestników. Obostrzenia zostały zastosowane również wobec transportu zbiorowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Strefa czerwona, która obowiązuje obecnie niemal we wszystkich miastach wojewódzkich oraz wielu powiatach, wiąże się z jeszcze poważniejszymi obostrzeniami. Informacje opublikowane przez resort zdrowia nie napawają optymizmem. Już za dwa dni w życie wejdą kolejne zasady reżimu sanitarnego, na mocy których organizowanie uroczystości rodzinnych i okolicznościowych będzie całkowicie zakazane, podczas uroczystości religijnych w miejscach kultu będzie mogła przebywać nie więcej niż jedna osoba na 7m2, a w zgromadzeniach publicznych będzie mogło uczestniczyć maksymalnie osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażony ksiądz napisał wiadomość ze szpitala. Po jego słowach wiele osób zamarło

2. Dramat rodziny, sanepid nagle przerwał pogrzeb. Zaczęły dziać się niebywale smutne sceny

3. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

Wielu Polaków robi wszystko, by obejść obowiązujące obostrzenia. Wiele osób protestuje przeciwko noszeniu maseczek ochronnych, a także organizuje imprezy, licząc na to, że służby sanitarne nie dowiedzą się o nielegalnym procederze. Nie brakuje także jawnych protestów i nawoływania do demonstracji publicznych. Sytuacja jest bardzo poważna. Minister Zdrowia nie mógł dłużej milczeć.

- Jestem przerażony brakiem odpowiedzialności osób prześcigających się w pomysłach na obejście obowiązujących obostrzeń. Nie szkodzicie tylko sobie ale narażacie na niebezpieczeństwo innych - szczególnie osoby z grup ryzyka. To skrajny egoizm - napisał minister zdrowia, Adam Niedzielski w swoich mediach społecznościowych.

Minister Zdrowia zaapelował do Polaków

Źródło: www.twitter.com//a_niedzielski/status/1317519359779180545

Najlepsze newsy dnia:

  1. Klasyczny, tradycyjny przepis na rosół, bez zbędnych dodatków. Tak gotowały nasze mamy i babcie
  2. Łukasz Piszczek pilnie trafił do szpitala. Potrzebna była szybka interwencja lekarzy
  3. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia
  4. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany polski polityk. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
  5. Fatalne wieści z MZ, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Chodzi o pacjentów w poważnym stanie
  6. NASA pokazała strój do podboju Księżyca. Niewiarygodne co znajdzie się w środku

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News