Minister zdrowia ogłosił niepokojącą prognozę. Podał również konkretny termin, gdy pojawią się pozytywne efekty

Minister zdrowia ogłosił niepokojącą prognozę. Podał również konkretny termin, gdy pojawią się pozytywne efekty Źródło: East News Jakub Kaminski

Minister zdrowia przekazał właśnie ważną wiadomość dotyczącą walki z koronawirusem w naszym kraju.

Minister Zdrowia podał do wiadomości publicznej bardzo ważną wiadomość dla wszystkich Polaków. Dotyczy ona walki z największym obecnie zagrożeniem zdrowia dla rodaków. Te słowa mogą być dla wszystkich niezwykle istotne.

Minister Zdrowia podaje niezwykle ważne informacje

Nie da się ukryć, że minister zdrowia ma teraz o wiele więcej obowiązków niż zazwyczaj. Oprócz dbania o należyte funkcjonowanie ochrony zdrowia w naszym kraju musi on teraz zmierzyć się z zagrożeniem, które zapanowało na całym świecie. Koronawirus dla wielu jest tematem, który spędza sen z powiek. Coraz to nowe zaostrzenia dotyczące bezpieczeństwa w znacznym stopniu mogą utrudnić normalne funkcjonowanie. Minister zdrowia wypowiedział się na temat prognoz związanych z pandemią.

Łukasz Szumowski zaznaczył, że w ciągu najbliższych kilku dni musimy przygotować się na drastyczny wzrost liczby potwierdzonych przypadków koronawirusa. Pojawiła się również pozytywna wiadomość. Wiadomo, kiedy obostrzenia wprowadzone w ostatnich dniach powinny przynieść pozytywny skutek. Dla znacznej części z nas wiadomość, którą podał minister zdrowia może być niezwykle pozytywna. Nie ma jednak róży bez kolców i nie wszystkie informacje napawają optymizmem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Słowa zamieszczone przez ministra nie pozostawiają wątpliwości

Nie da się ukryć, że koronawirus to coś czym aktualnie żyje cały świat. Nie inaczej sytuacja prezentuje się w naszym rodzimym kraju. Do wszystkich dochodzą coraz to nowe informacje o zagrożeniu epidemiologicznym. Minister zdrowia wypowiedział się na ten temat. Słowa, które padły są niezwykle istotne. Podane zostały bardzo konkretne informacje. Zgodnie z nimi kryzys, który wywołał koronawirus za jakiś czas powinien być w pewnym stopniu opanowany. Jednak wiąże się to z pewnymi negatywnymi skutkami.

- Musimy spodziewać się wzrostu zachorowań w najbliższych dniach. Jednak za ok. 10 dni powinny pojawiać się pozytywne efekty restrykcji, które wprowadziliśmy - powiedział minister zdrowia, Łukasz Szumowski, w programie Newsroom.

Zgodnie z tą wypowiedzią stosowanie się do restrykcji powinno przynieść pożądane efekty w ciągu dziesięciu dni. Niestety w tym czasie prawdopodobne jest pojawienie się jeszcze większej ilości osób zainfekowanych.

Dzisiaj grzeje: 1. 28-letni Polak pokonał koronawirusa? Najnowsze ustalenia mediów o jego leczeniu

2. Gwiazdor „M jak miłość” trafił do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Puściły mu nerwy, dał im ostro popalić

Słowa, które wypowiedział minister zdrowia zostały zamieszczone również na Twitterze. Dzięki temu dotarły do znacznie większej ilości osób. Bez wątpienia temat dotyczący koronawirusa dla znacznej części społeczeństwa jest niezwykle istotny. W związku z tym każda przesłanka dotycząca rozwiązania tego problemu jest mile widziana. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Nie żyje młoda polska zawodniczka. Miała zaledwie 13 lat, przegrała z chorobą
  3. Szumowski skomentował zachowanie Polaków. Wystosował wiele próśb, nie spodziewał się takiego odzewu
  4. Koronawirus szaleje w Polsce, a lekarze planują strajk? Mają jeden kluczowy warunek
  5. Mało kto o tym wie, czym się różni kwarantanna od izolacji? Szumowski rozwiewa wszelkie wątpliwości
  6. Właśnie na drzwiach sklepów wywieszane są nadzwyczajne karteczki. Jutro zakupy będą wyglądały inaczej

Źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News