Z samego rana Minister Zdrowia przekazał smutną wiadomość. Kolejne osoby zarażone koronawirusem

Z samego rana Minister Zdrowia przekazał smutną wiadomość. Kolejne osoby zarażone koronawirusem Źródło: pikio

Minister Zdrowia z samego rana przekazuje smutne wiadomości. W Polsce pojawiły się kolejne osoby, które zarażone są koronawirusem. Jak przedstawia się obecna sytuacja w kraju.

Minister Zdrowia każdego dnia dzieli się z Polakami wiadomościami dotyczącymi kolejnych przypadków zachorowań oraz zgonów w związku z koronawirusem. Sytuacja z godziny na godzinę zmienia się diametralnie. Wiadomo już, ile osób obecnie dotkniętych wirusem. 

Koronawirus w Polsce. Minister Zdrowia nieustannie przekazuje informacje

Wczoraj w godzinach wieczornych Mister Zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał, że bilans osób zarażonych koronawirusem wzrósł. 14 marca zanotowano, że u 104 osób wykryto wirusa. Zgodnie z oficjalnymi danymi troje osób zmarło. 

Trzecią ofiarą koronawirusa w Polsce jest 66-letni mężczyzna z Lublina. Mężczyzna pojawił się w szpitalu w nocy z czwartku na piątek. Stan zdrowia mężczyzny od pojawienia się w szpitalu był wyjątkowo ciężki. Zgodnie z oficjalnymi informacjami, mężczyzna nie zmarł na skutek niewydolności płuc, a w związku z powikłaniami związanymi z innymi schorzeniami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O śmierci 66-latka Polacy dowiedzieli się tuż po oficjalnej konferencji premiera Mateusza Morawieckiego oraz przedstawicieli linii lotniczych LOT, a także członka Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Na konferencji został poruszony temat Polaków, którzy przebywają za granicami kraju. 

Minister Zdrowia przychodzi z najnowszymi danymi

Dziś nad ranem na Twitterze Minister Zdrowia przekazał kolejne doniesienia w związku z koronawirusem w Polsce. Obecnie w Polsce liczba zarażonych koronawirusem wynosi 111 osób (7 nowych, zdiagnozowanych zakażonych), a śmierć poniosły 3 osoby. Mamy też 13 ozdrowieńców - nie wykazują na tę chwilę żadnych objawów wirusa po przebytej chorobie. O każdym kolejnym przypadku Polacy są informowani na bieżąco. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem w naszym kraju
2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

- Potwierdzone przypadki dotyczą osoby z woj. podkarpackiego (Leżajsk), 2 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 1 osoby z woj. świętokrzyskiego (Kielce), 1 osoby z woj. warmińsko-mazurskiego (Ostróda), 1 osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław),1 osoby z woj.lubelskiego - czytamy na Twitterze Ministerstwa Zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Z ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusa
  3. Bardzo ważny apel polskich aptek. Dotyczy nas wszystkich
  4. Mateusz Morawiecki zabrał głos. Zapadła kluczowa decyzja dla wielu Polaków
  5. Blamaż urzędników, są zdjęcia. Pokazano, jak naprawdę "walczą" z wirusem
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News