Minister kultury powiedział kiedy będziemy mogli pójść do kina.
Screenshot TVP INFO
Jakub Kossakowski - 27 Maja 2020

Już wiadomo, kiedy pójdziemy do kina. Oficjalnie potwierdzona wiadomość

Pandemia sprawiły, że nasze życie codzienne zmieniło się nie do poznania. Niestety o wizycie w kinie mogliśmy do tej pory wyłącznie pomarzyć. Minister kultury podczas konferencji transmitowanej na TVP Info wyjaśnił, kiedy możemy spodziewać się najbliższych seansów i jakie obostrzenia będą im towarzyszyć.

Nie da się ukryć, że kina zawsze cieszyły się sporą popularnością. Niefortunnie przez zagrożenie epidemiologiczne musieliśmy na długi czas pożegnać się z tą formą rozrywki. Teraz minister kultury przekazał jednoznaczne informacje mówiące o tym, kiedy kina zostaną otwarte. Czego mogą spodziewać się fani kinematografii?

TVP koncertWidzowie TVP mocno oburzeni, nie wierzyli własnym oczom. Afera po wczorajszym incydencie na antenieCzytaj dalej

Kina już wkrótce staną dla nas otworem? Minister kultury wyjaśnia

Już wcześniej poruszaliśmy temat związany z luzowaniem obostrzeń dotyczących kina. Tym razem minister kultury wskazał konkretną datę, w której przywrócona zostanie możliwość otwarcia tych obiektów. Taka wiadomość z pewnością ucieszy wiele osób, które od dłuższego czasu marzą o wyprawie do kina. Nie ma jednak róży bez kolców. Minister kultury nadmienił, że wymagane będzie przestrzeganie reżimu sanitarnego.

Minister kultury poinformował o zmianach w funkcjonowaniu kin podczas konferencji, która była transmitowana przez TVP Info. Konferencja dotyczyła IV etapu odmrażania gospodarki. Okazuje się, że już niebawem życie znów wróci do kin. Kiedy dokładnie to nastąpi?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Rozenek podzieliła się wzruszającymi słowamiCała prawda wyszła na jaw. Rozenek i Lewandowska nie mogły powstrzymać łez, nikt wcześniej nie wiedziałCzytaj dalej

Upragnione seanse filmowe już wkrótce

W wystąpieniu transmitowanym przez TVP Info minister kultury w końcu wskazał jednoznaczną datę otwarcia kin. Piotr Gliński potwierdził, że stanie się to już o 6 czerwca 2020 roku. W związku z tym miłośnicy sztuki filmowej z pewnością będą zachwyceni. Oczywiście wiąże się to z pewnymi wymogami sanitarnymi, do których będzie należał obowiązek noszenia maseczek. ponadto sale kinowe będą mogły być zapełnione wyłącznie w 50%.

Dzisiaj grzeje:

1. Morawiecki powiedział o ostatecznej decyzji ws. szkół. Poznaliśmy datę
2. Wielki sekret Jolanty Kwaśniewskiej wyszedł na jaw. „Zawsze byłam nieszczęśliwa”

Z całą pewnością informacje, które przekazał minister kultury można uznać za optymistyczne. Kina to jedna z tych rozrywek, która cieszy się ogromną popularnością, a oglądanie filmów w zaciszu domowym to nie to samo. Musimy jednak przyzwyczaić się do nowej formy funkcjonowania tego typu obiektów. Zasady bezpieczeństwa są jak najbardziej uzasadnione. Dzięki nim można uniknąć rozprzestrzeniania się pandemii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drżenie rąk może być objawem wielu chorób. Niektóre z nich są naprawdę niebezpieczne
  2. Zmiana decyzji ws. wznowienia sezonu w Polsce. Nagłego zwrotu nie spodziewał się nikt
  3. Tuż po porodzie mąż dowiedział się, że bliźnięta mają 2 różnych ojców. Powód powala
  4. Premier oficjalnie powiedział, kiedy będzie można pożegnać maseczki. Polacy długo czekali
  5. Nowy, niepokojący objaw koronawirusa. Włoscy naukowcy ostrzegają
  6. Wielu będzie porażonych, znamy już powód, dla którego Doda nie ma dzieci. Prawda jest inna, niż wszyscy myśleli
  7. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

Niewiarygodne jak jej syn został potraktowany w szkoleMama niespodziewanie odwiedziła syna w szkole. Zobaczyła, co mu zrobił nauczyciel i natychmiast wyciągnęła telefonCzytaj dalej

Źródło: TVP Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News