Kilka dni temu głośno było o pośle Dominiku Tarczyńskim, który opublikował w internecie odważne zdjęcia swojej żony z wakacji. Wówczas internauci niemal rozszarpali go w komentarzach. Teraz swoimi wrażeniami z wypoczynku postanowił się pochwalić Patryk Jaki. Poseł zdecydowanie nie spodziewał się takich opinii.

Wiceminister sprawiedliwości poszedł tropem swojego starszego kolegi z PiS, Dominika Tarczyńskiego i także pochwalił się obrazkami z wakacji. Patryk Jaki był jednak znacznie mniej kontrowersyjny i nie ujawnił internautom zdjęć swojej półnagiej żony.

Na nagraniu Jaki wita się z widzami z pokładu jachtu i oznajmia im, że „poszukają razem z nim rybek”. Następnie wiceminister nurkuje w lazurowej wodzie i jego oczom ukazuje się mnóstwo ryb dookoła. Film kończy się chwilę później. Wiceminister nie spodziewał się jednak takiego odzewu na swój film.

„Suweren jest panu wdzięczny, że za nasze może pan sobie wypoczywać w zagranicznych kurortach”, „A jak tam sprawa wieszających się w celach, co? Czy to nie aby Pana działka, jako wce ministra?”, „Jak się PiSiorki zabawiają…. Ciemny lud ich wybrał a oni korzystają z życia na maxa” – tego typu komentarzy nie brak pod filmem Jakiego.

Pojawiły się nawet i mocniejsze słowa internautów, którzy życzyli wiceministrowi śmierci – „Hej Patryk, mam nadzieje, że nie jesteś dobry w pływaniu :)))))”, „obyś znalazł rekina ludojada”. Po takich komentarzach z pewnością politycy władzy dwa razy się zastanowią, zanim opublikują w internecie materiały ze swoich wakacji.

źródło: twitter.com

...

Zobacz również