Minister edukacji - decyzja
pikio.pl
Aneta Wasilewska - 1 Czerwca 2020

Już nie ma odwrotu. Minister przekazał ostateczną decyzję, czekali na nią wszyscy rodzice

Minister edukacji przekazał ostateczną decyzję. Na tę wiadomość czekali wszyscy rodzice. Wiadomo już, czy uczniowie w tym roku szkolnym będą mogli wrócić do szkół.

Minister edukacji, Dariusz Piontkowski przekazał wiadomość, na którą czekali rodzice. Okazuje się, że to ostateczna decyzja, która obejmie wszystkich. Zapadła decyzja w sprawie powrotu do szkół wszystkich uczniów. Decyzja może zaskoczyć wielu rodziców.

Psychozabawa z kotkamiPsychozabawa z kotem, która ujawnia ukrytą prawdę o sobie. Dzięki niej dowiesz się, jaki kierunek w życiu obraćCzytaj dalej

Minister edukacji podjął ważną decyzję w sprawie powrotu dzieci do szkół

Właśnie ogłoszona została decyzja, na którą czekali rodzice i ich dzieci. Wiadomo już, w jakim trybie zakończy się rok szkolny 2019/2020. Minister edukacji, Dariusz Piontkowski nie pozostawił złudzeń na ten temat.

- Do 26 czerwca, czyli do planowanego zakończenia zajęć dydaktycznych będzie realizowane kształcenie na odległość - przekazał minister edukacji.

Minister zdrowia zaznaczył, że przed uczniami są dni wolne od zajęć, kiedy ich starsi koledzy będą pisać testy ósmoklasistów oraz maturalne. Przerwa w nauczaniu obejmie także święta Bożego Ciała, co w sumie oznaczałoby, że dzieci wróciłyby do szkół na zaledwie kilka dni. W obecnej sytuacji nie jest korzystnym rozwiązaniem.

- Fizycznie, w dużych grupach całe klasy nie wrócą do szkół przed wakacjami. Mamy nadzieję, że będzie to możliwe już od września tego roku - dodał Dariusz Piontkowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Woda mineralna tydzieńPrzez tydzień piła tylko wodę. Rezultaty były nie do przewidzenia, zdjęcie z ostatniego dnia tłumaczy wszystkoCzytaj dalej

Wyjazdy wakacyjne dzieci - kolonie i obozy

Już w piątek rodzice dowiedzieli się, że w tym roku ich pociechy będą mogły udać się na zorganizowany wypoczynek wakacyjny. Wielu rodziców zastanawiało się, czy w ogóle będzie to możliwe, jednak Ministerstwo Edukacji Narodowej na czele z Dariuszem Piontkowskim, podjęło decyzję, by obozy i kolonie się mogły się obywać.

- Obecna sytuacja epidemiczna w kraju pozwala na potwierdzenie, że wypoczynek letni dzieci i młodzieży w 2020 r. będzie mógł się odbyć, przy uwzględnieniu określonych ograniczeń sanitarnych. Należy jednak zaznaczyć, że sytuacja nadal jest dynamiczna i może ulec zmianie - można przeczytać na stronie MEN.

Dzisiaj grzeje:

1. Poszukiwania 4-letniego Marka szybko się zakończyły. Finał przechodzi najśmielsze wyobrażenia

2. Została zaatakowana i zgwałcona w kościele. Nie żyje 22-letnia studentka

Jest to dobra wiadomość dla wszystkich rodziców, którzy w ostatnich miesiącach spędzali czas ze swoimi pociechami w domu, podczas gdy szkoły pozostawały zamknięte. Minister edukacji, Dariusz Piątkowski, przekazując najnowszą decyzję dodał, że ma nadzieję, że już od września edukacja wróci do norm sprzed pandemii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znana dziennikarka
  2. Nie żyje Piotr Rocki. Nocą legenda Ekstraklasy przegrała walkę z chorobą
  3. Zapadła decyzja ws. pogrzebu Jerzego Pilcha. Wszystko stało się jasne
  4. Nawet do 6000 złotych dla emerytów "na głowę" od ZUS-u. Wystarczy spełnić kryterium
  5. Tragiczny wypadek. Reprezentantka Polski pilnie przewieziona do szpitala, trzymamy kciuki
  6. Lidl ostrzega wszystkich klientów przed ogromnym oszustwem. Możesz stracić pieniądze z karty

Cytryna pokrojona na ćwiartkiPokroiła cytrynę na ćwiartki i położyła przy łóżku. Niespodziewany efekt, teraz robi tak każdej nocyCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News