Minister, zwołano sztab kryzysowy
Pikio.pl
Weronika Wasiak - 5 Października 2020

Z ostatniej chwili: Właśnie zwołano sztab kryzysowy, minister potwierdził

Minister zwołał nagłe spotkanie sztabu kryzysowego. Mimo wielu zapewnień ze strony rządu, sytuacja jest o wiele poważniejsza, niż mogłaby się wydawać? Polacy są coraz bardziej zaniepokojeni.

Minister wszystko potwierdził. Po przekazanych w poniedziałek informacjach zwołano spotkanie sztabu kryzysowego w sprawie rozwijającej się dynamicznie w ostatnich dniach sytuacji epidemiologicznej. Nie jest dobrze, a może być jeszcze gorzej.

Minister Zdrowia podjął decyzjęPilna konferencja ministra zdrowia i policji. Klamka zapadła, nowe zakazy i ogromne karyCzytaj dalej

Pilne zwołanie sztabu kryzysowego. Minister potwierdza

Serwis Wprost podaje, że oficjalnie została potwierdzona informacja o zwołaniu sztabu kryzysowego w sprawie epidemii. W poniedziałek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 2006 nowych przypadkach.

- Minister Zdrowia Adam Niedzielski zwołał kolejny sztab kryzysowy. Informacje o wypracowanych rozwiązaniach w zakresie zwiększenia bazy łóżkowej i koordynacji opieki nad pacjentem w poszczególnych województwach będę podane we wtorek – podczas w czasie poniedziałkowej konferencji, rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia, Wojciech Andrusiewicz, cytowany przez Wprost. Podkreślił, że liczba respiratorów przeznaczonych dla pacjentów z COVID-19 jest wystarczająca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Troską i celem zwołanych przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego sztabów jest koordynacja opieki nad pacjentem w poszczególnych województwach i możliwe zwiększenie w najbliższym czasie bazy łóżkowej - dodał.

Andrusiewicz został również zapytany wprost o to, jak przedstawia się sytuacja związana z izolatoriami i personelem medycznym. W odpowiedzi rzecznik uspokoił opinię publiczną i zaznaczył, że jest w stałym kontakcie z konsultantem krajowym w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii prof. dr. hab. Radosławem Owczukiem. Przyznał również, że przygotowywane są "pewne rozwiązania", o których już jutro poinformować ma minister Niedzielski.

Dzisiaj grzeje:

1. Restrykcyjne zakazy wejdą w życie szybciej niż się spodziewano. Złe wiadomości dla wszystkich Polaków

2. Pilna konferencja. Minister zdrowia przekazał wiadomość dot. obostrzeń na Wszystkich Świętych

3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone

- Przygotowujemy tu pewne rozwiązania. Jutro minister Niedzielski poinformuje dokładnie o wypracowanych rozwiązaniach w zakresie zwiększenia zarówno bazy łóżkowej, jak i koordynacji opieki nad pacjentem w poszczególnych województwach, jak i dedykowaniu konkretnego personelu do opieki nad pacjentem - mówił na poniedziałkowej konferencji prasowej Wojciech Andrusiewicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Milionerzy: Pytanie za milion zaskoczyło samego Huberta Urbańskiego. Widzowie oniemieli, gdy zostało wyczytane
  2. Z ostatniej chwili. Nowe wieści ws. Jerzego Brzęczka, tuż po południu wszystko stało się jasne
  3. Z ostatniej chwili: Właśnie zwołano sztab kryzysowy, minister potwierdził
  4. Żona przekazała najgorsze wieści. Nie żyje aktor znany z największych hitów TVP, TVN i Polsatu
  5. Danuta Martyniuk jest w fatalnym stanie. Przerwała milczenie, jest naprawdę źle
  6. Ogromna nawałnica w Warszawie. Ulice całkowicie zalane, dramatyczna sytuacja
  7. Pracownik McDonald’s nagrał wszystko. Na jaw wyszła największa tajemnica sieci, wideo momentalnie stało się hitem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News