Mimo rekordowej oglądalności "Skandaliści" zdjęci z anteny.

Mimo rekordowej oglądalności "Skandaliści" zdjęci z anteny.

Mimo osiągnięcia rekordowej oglądalności i przebicia TVN24, program "Skandaliści" zostaje zdjęty z anteny. Najprawdopodobniej chodzi o odcinek z Jerzy Urbanem, w którym przebrał się w szaty biskupa i palił papierosa. 

Zarząd telewizji Polsat News zdecydował się na zdjęcie z anteny programu "Skandaliści". Wydarzyło się to na wniosek i w porozumieniu z radą nadzorczą. Ponadto, władze zawiesiły zastępcę dyrektora stacji Romana Kukielaka. Rzecznik nie podaje przyczyn decyzji, ale najpewniej chodzi o odcinek, w którym Jerzy Urban przebrał się w szaty biskupa i palił na wizji papierosa. Mówił też, że jest w stroju pedofila, a narodowcy to zwierzęta gorsi niż pedofile. Program prowadzony przez Agnieszkę Gozdyrę pojawił się po raz pierwszy 21 lutego i wystąpił w nim Janusz Palikot. W kolejnym pojawił się Janusz Korwin-Mikke. W ostatnim emitowanym gościem był redaktor naczelny tygodnika "Nie" Jerzy Urban.

W sieci pojawiły się już teorie spiskowe mówiące, że program zdjęto z anteny, bo w Polsce nie ma już skandalistów i nie było kogo zaprosić.

źródło: onet.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News