Mimo osiągnięcia rekordowej oglądalności i przebicia TVN24, program „Skandaliści” zostaje zdjęty z anteny. Najprawdopodobniej chodzi o odcinek z Jerzy Urbanem, w którym przebrał się w szaty biskupa i palił papierosa. 

Zarząd telewizji Polsat News zdecydował się na zdjęcie z anteny programu „Skandaliści”. Wydarzyło się to na wniosek i w porozumieniu z radą nadzorczą. Ponadto, władze zawiesiły zastępcę dyrektora stacji Romana Kukielaka.

Rzecznik nie podaje przyczyn decyzji, ale najpewniej chodzi o odcinek, w którym Jerzy Urban przebrał się w szaty biskupa i palił na wizji papierosa. Mówił też, że jest w stroju pedofila, a narodowcy to zwierzęta gorsi niż pedofile.

Program prowadzony przez Agnieszkę Gozdyrę pojawił się po raz pierwszy 21 lutego i wystąpił w nim Janusz Palikot. W kolejnym pojawił się Janusz Korwin-Mikke. W ostatnim emitowanym gościem był redaktor naczelny tygodnika „Nie” Jerzy Urban.

W sieci pojawiły się już teorie spiskowe mówiące, że program zdjęto z anteny, bo w Polsce nie ma już skandalistów i nie było kogo zaprosić.

Zobacz również

źródło: onet.pl