Przebudziła się po imprezie. Wtedy usłyszała najgorsze słowa

Przebudziła się po imprezie. Wtedy usłyszała najgorsze słowa Źródło: unsplash/DAVIDCOHEN/

Myślała, że spotkała miłość swojego życia. Długo nie mogła wyjść spod wrażenia wieczoru, jaki razem spędzili, ale gdy tylko nastał ranek, piękny sen dobiegł końca, a ona nie mogła uwierzyć w to, co od niego usłyszała.

Straciła jedną miłość, a by znaleźć kolejną, postanowiła wybrać się na imprezę. Wieczór zapowiadał się dość przyjemnie i szybko potoczył się w zupełnie nieoczekiwany sposób. Gdy tylko go poznała czuła, że od razu między nimi zaiskrzyło, przez co zdecydowała się na odważny krok. Nie podejrzewała, że gdy rano się obudzi, usłyszy coś takiego. 

Myślała, że znalazła miłość życia 

24-letnia Weronika postanowiła napisać do redakcji Popularne i podzielić się swoją przykrą historię. Opowieść zaczęła od sprostowania, że to co wydarzyło się po imprezie, nie miało być dowodem, że jest "łatwa". Przyznaje, że w swoim życiu związała się z tylko jednym chłopakiem, a gdy on zostawił ją dla innej, postanowiła na nowo szukać miłości. Uznała, że impreza będzie nie tylko idealnym miejscem do poznania kogoś ciekawego, ale również do odstresowania się. 

Niemalże od razu poznała przystojnego blondyna, który wpadł jej w oko, i jak początkowo myślała, z wzajemnością. Cały wieczór spędzili razem na rozmowach na każdy temat. Weronika była pod wrażeniem swobody konwersacji oraz tym, jak wiele ich łączy. Ona była zainteresowana nim a on - chciał dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Była przekonana, że przypadkowa znajomość może prowadzić do głębszej relacji. 

- Po chwili zorientowałam się, że jedziemy taksówką do niego do domu, co wdawało mi się na początku bardzo dziwne (...) W czasie drogi on zapewniał mnie, że z nikim tak mu się nie rozmawiało od dawna jak ze mną. Zaskakiwał mnie tym, że czytał mi prawie w myślach i miałam nadzieję, że być może coś z tego wypali - opowiada.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Gdy się obudziła usłyszała najgorsze słowa 

24-latka była wniebowzięta, a rozmowa szła im tak swobodnie, że dopiero o 9 rano postanowili położyć się spać. Zauroczenie Weroniki wzrastało, gdy blondyn czule całował ją w czoło. Rankiem poczuła, że szarpie ją za ramie i na myśl, że z pewnością zrobił dla niej śniadanie, uśmiech sam pojawił się na jej twarzy. Wtedy okazało się, że prawda jest zupełnie inna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni

2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie
 

- Rzucił do mnie chamskie: „Dobra mała, spadaj stąd, bo chyba już dość tego leżenia”. Pomyślałam, że to jest żart i zapytałam się, o co mu chodzi, bo przecież miło spędziliśmy wieczór, dużo rozmawialiśmy, na co on odparł: „Ale chyba nie myślałaś, że będę chciał coś od laski, która wskakuje do mojego łóżka po pięciu godzinach rozmowy. Jeżeli tak, to jesteś głupia i naiwna!” - zrelacjonowała zraniona 24-latka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Michał Szpak wyszedł na scenę i wszyscy zamarli. Obok niego stanęła zjawiskowo piękna kobieta
  3. Chciała pofarbować siwe odrosty. Kiedy pokazała się mężowi, wybuchnął płaczem
  4. Woźny zainstalował kamerę w niebywałym miejscu. Gdy zostawał sam, oglądał ohydne nagrania
  5. Ksiądz molestował upośledzone dziewczynki. Drastyczne zeznania pokrzywdzonych, tylko dla osób o mocnych nerwach

Źródło: popularne 

Następny artykuł