Para uprawiała miłość podczas skoku ze spadochronem. Ale jak wylądowali, wcale nie było im już do śmiechu

Para uprawiała miłość podczas skoku ze spadochronem. Ale jak wylądowali, wcale nie było im już do śmiechu Źródło: YouTube/HLN

Miłość do skoków ze spadochronem połączyła parę, która chciała pójść o krok dalej niż wszyscy i zaczęła uprawiać seks podczas skoku. Skutki okazały się fatalne - nie spodziewali się, że po wylądowaniu stanie się coś takiego.

Miłość do spadochronów połączyła Alexa Torresa i Hope Howell. Połączyło ich też to, że chętnie próbują nowych rzeczy i w końcu dało im się zrobić coś, czego nikt wcześniej nie zrobił: w czasie skoku ze spadochronem uprawiali seks, co było idealnym połączeniem obu ich pasji.

Miłość w powietrzu

Instruktor skoków ze spadochronem, Alex Torres, poznał w pracy kobietę, która była zatrudniona w firmie jako sekretarka. Hope Howell, od dawna zakochana w adrenalinie, pokochała również również mężczyznę, z którym na co dzień spędzała czas w pracy. Spodobał jej się do tego stopnia, że nie przeszkadzało jej, że jej partner w przeszłości był gwiazdą filmów dla dorosłych. 

Para ma już na swoim koncie uprawianie seksu w samolocie. Sprawa ta jest już rozpatrywana pod kątem popełnienia przestępstwa, ale ani mężczyzny, ani kobiety nie zniechęciło to do szukania jeszcze większej dawki adrenaliny. Znaleźli ją w postaci wspólnego skoku ze spadochronem.

Latająca miłość i piekło na ziemi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie ma co prawda zasad dotyczących zachowań seksualnych w prywatnych samolotach, ale każde działanie mogące rozproszyć pilota i utrudnić jego koncentrację może być naruszeniem federalnych wytycznych dotyczących lotnictwa - powiedział rzecznik Federalnej Organizacji Lotnictwa.

Podniebni kochankowie nie są oskarżeni przez policję o popełnienie przestępstwa. Zgodnie ze słowami Eda Whitinga, nie doszło do przestępstwa, ponieważ obie osoby będące na nagraniu są pełnoletnie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

Jedyne konsekwencje jakie ponieśli po wylądowaniu są takie, że mężczyzna został zwolniony w trybie natychmiastowym. Szefowi spółki nie spodobała się reklama, jaką zafundował mu nagi pracownik. Wciąż zastanawia się też nad losem swojej sekretarki, która póki co, pozostaje zatrudniona przez firmę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz trywialną rzecz na prawku? Na kontroli SPORO zapłacisz
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

źródło: lolmania

Następny artykuł