Zamontowała ukrytą kamerę w salonie. Od razu zerwała zaręczyny, a okropne nagranie wrzuciła do sieci

Zamontowała ukrytą kamerę w salonie. Od razu zerwała zaręczyny, a okropne nagranie wrzuciła do sieci Źródło: Screen/Youtube/ fanslive mendez

Miłość często jest ślepa i celowo ukrywa wady naszych wybranków przed naszym wzrokiem. Ta kobieta zamontowała w swoim salonie ukrytą kamerę, a gdy zobaczyła nagranie z udziałem swojego narzeczonego, natychmiast z nim zerwała. Podzieliła się również okropnym filmikiem w sieci.

Miłość często wymaga wyrzeczeń, ale również ma swoje granice. W tym przypadku zostały one zdecydowanie przekroczone. Kobieta natychmiast zerwała zaręczyny ze swoim partnerem, gdy zobaczyła nagranie pochodzące z ukrytej kamery zamontowanej w jej salonie. 

Miłość bywa rozczarowująca 

Miłość tych dwojga dobiegła końca w momencie, w którym kobieta odkryła szokującą prawdę na temat swojego partnera. Wszystko wyszło na jaw, gdy obejrzała nagranie z ukrytej kamery, którą sama zainstalowała na wszelki wypadek. 

Głównym bohaterem tego filmiku jest jej chłopak, który robi okropne, niewybaczalne rzeczy. Wiele można wytłumaczyć, ale nie to, jak zachował się jej ukochany. Ta miłość okazała się dla kobiety gigantycznym rozczarowaniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szokujące zachowanie narzeczonego 

Nina zdecydowała się na zamontowanie ukrytej kamery w swoim domu w celu monitorowania zachowania swojego ukochanego psa, który w ostatnim czasie zachowywał się dość dziwnie. Był wiecznie zestresowany, wszystkiego się bał i właścicielka znalazła na jego ciele wiele tajemniczych obrażeń. 26-latka pomyślała, że być może pod nieobecność domowników zwierzę robi sobie w jakiś sposób krzywdę. 

Prawda okazała się dużo bardziej bolesna. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła na nagraniu. Okazało się, że to jej chłopak stoi za dziwnymi siniakami i ranami na ciele buldoga. Na filmiku wyraźnie widać, jak mężczyzna znęca się na zwierzęciem, szarpie je i bije. Nina była jednocześnie załamana i rozwścieczona. Momentalnie odkochała się w swoim partnerze i zdecydowała się z nim kategorycznie zerwać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
2. Pyrkosz miał 17-letnią żonę. Jej losy po jego śmierci są smutne

To, w jaki sposób ktoś traktuje zwierzęta, bardzo dużo mówi o nim samym. Skłonności do znęcania się nad słabszymi i niewinnymi nie zwiastują empatycznego nastawienia do świata. Nina natychmiast zerwała zaręczyny ze swoim partnerem. Dodatkowo umieściła to okropne nagranie w sieci, żeby wszyscy dowiedzieli się, jakim brutalem jest jej niedawny partner. Narzeczony usiłował się oczywiście wytłumaczyć w jakiś sposób, ale trudno sobie wyobrazić, co mogłoby być rozsądnym usprawiedliwieniem dla tego typu postawy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaną 252,38 zł zamiast 500 plus. Setki ludzi NABRAŁO SIĘ na haczyk!
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: Na serio PL

Następny artykuł