Był rok 1971, kiedy dostał od ukochanej prezent. Do dziś go nie otworzył, powód jest niezwykle przygnębiający

Był rok 1971, kiedy dostał od ukochanej prezent. Do dziś go nie otworzył, powód jest niezwykle przygnębiający Źródło: .

Miłość sprzed 50 lat obdarowała go prezentem gwiazdkowym. Nie otworzył go od 1971 roku z bardzo przykrego powodu. Kiedy w końcu jego żona kazała mu rozpakować podarunek, był w ogromnym szoku, tego się nie spodziewał.

W 1971 przeżył miłość, która niestety nie przetrwała. W tamten pamiętny, grudniowy wieczór, dostał prezent od swojej dziewczyny. Kiedy go otrzymał, zerwała z nim, a on z rozpaczy obiecał sobie, że nigdy go nie otworzy. Trzymał się swojego postanowienia przez prawie pół wieku. Do rozpakowania podarunku zmusiła go obecna żona.

Miłość nie przetrwała, ale prezent tak

Adrian Pearce z Kanady dostał prezent gwiazdkowy w 1971 roku od swojej ówczesnej dziewczyny Vicki. Stało się to w wyjątkowo przykrych okolicznościach, bo tuż po wręczeniu go, dziewczyna poinformowała zakochanego chłopaka, że od niego odchodzi. Adrian przyjął podarunek, ale obiecał sobie, że już nigdy go nie otworzy. Był na tyle uparty, że wytrwał w postanowieniu niemal 50 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Długo wracałem do domu, byłem zdenerwowany i smutny, jak to po zerwaniu. Położyłem prezent pod choinką. W wigilię moja rodzina rozpakowywała swoje prezenty jeden po drugim. Został tylko jeden prezent, ten od Vicki. Powiedziałem, że nigdy go nie otworzę - wspomina.

Nie zapomniał o podarunku

Mężczyzna nie zapomniał o otrzymanym, nierozpakowanym prezencie. Co więcej, co roku kładł zawiniątko pod choinkę. Nawet wówczas, gdy znalazł żonę i urodziła się im dwójka dzieci. To właśnie żona Janet uznała, że najwyższy czas zakończyć dziwaczną tradycję męża. Odnalazła byłą dziewczynę Adriana sprzed pół wieku. Co więcej, wybrała się z mężem w odwiedziny do Vicki, by wspólnie odpakowali prezent. Zrobili to rok temu w czasie imprezy charytatywnej. Vicki nie pamiętała już, co podarowała swojemu byłemu chłopakowi tamtego wieczoru.

Okazało się, że w środku znajdowała się mała książeczka o miłości. Kobieta nie wierzyła, że mogła ją dać mężczyźnie.

Dzisiaj grzeje: 1.Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają

2. Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

- Byłam zdumiona, że można tak długo chować urazę i pamiętać o mnie przez te wszystkie lata. Albo być w stanie tak długo oprzeć się pokusie i nie rozpakować prezentu - przyznała zawstydzona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia. Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Lucyfer pokazał się w kościele w Magdalence. Proboszcz jest zdruzgotany, natychmiast napisał błagalne pismo
  4. Masz takie bombki? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, są warte więcej, niż myślisz
  5. Na jaw wyszła największa tajemnica "Kuchennych rewolucji". TVN będzie wściekły, nikt nie miał o tym wiedzieć

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News