Ojciec nie chce przyjść na ślub córki, a matka nienawidzi jej partnera. Wszystko przez jego zawód, nie mogą się z tym pogodzić

Ojciec nie chce przyjść na ślub córki, a matka nienawidzi jej partnera. Wszystko przez jego zawód, nie mogą się z tym pogodzić Źródło: pxhere.com/CC0 Public Domain

Miłość między narzeczonymi trwa już dobrych kilka lat. Poznali się jeszcze w gimnazjum i byli przekonani, że to uczucie aż do grobowej deski. Na drodze ku szczęściu stanęli jednak rodzice przyszłej panny młodej. Nie mogą znieść, że ich niedoszły zięć wykonuje właśnie taki zawód.

Miłość między zakochanymi chciał zniszczyć zarówno ojciec, jak i mama kobiety. Od początku nie podobał im się jej wybranek. Dziewczyna jest zrozpaczona, czuje się jak między młotem a kowadłem.

Miłość między młodymi narodziła się jeszcze w gimnazjum. Od tamtej pory rodzice znienawidzili chłopaka

Kobieta jest zdruzgotana - ma wyznaczoną datę ślubu, a przygotowania do uroczystości idą pełną parą. Wszystko układałoby się świetnie, gdyby nie jej rodzice. Od początku nie akceptowali jej decyzji i mieli wątpliwości co do jej partnera. Miłość do wybranka narodziła się jeszcze w gimnazjum. Już wtedy mamie i tacie nie podobał się chłopak, który skradł serce córki. Nastolatek nie zdał do następnej klasy, powinęła mu się noga przez złą sytuację w domu. Ostatecznie trafił do zawodówki, kobieta wybrała liceum.

Tłumaczyła rodzicom, że to dobrze, bo Darek będzie miał fach w ręku i będzie mógł od razu po szkole znaleźć dobrze płatną pracę. Mama nie mogła się z tym pogodzić i wręcz błagała, aby córka się z nim rozstała. Marzyła o tym, że dziewczyna po skończeniu liceum podejmie studia w wielkim mieście, zrobi karierę i spotka kogoś wykształconego, przy kim nie będzie musiała się martwić o lepsze jutro. W końcu rodzice zaczęli wręcz bojkotować pomysł ślubu.

Ojciec zapowiedział, że nie pojawi się na ślubie, a mama uparcie chce przekonać córkę do zerwania

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta jest na 3. roku studiów, pisze licencjat i pracuje w hurtowni jako sekretarka. Ze swoim narzeczonym może widywać się codziennie, ponieważ pracują w jednej firmie - on jako magazynier. Nie zarabia źle i nawet potrafi odłożyć pewne oszczędności na ślub. Niejednokrotnie próbowała przekonać rodziców, że żadna praca nie hańbi, a taki zawód nie jest powodem do wstydu. Nie brakuje im przecież niczego. Ojciec już zapowiedział, że jego noga nie postanie ani w kościele, ani na sali weselnej.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono prawdę na temat pochodzenia Viki Gabor. 12-latka spotkała się z lawiną hejtu
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Z kolei mama dziewczyny nadal próbuje ją namówić na rzucenie narzeczonego. Uważa, że trzyma się go, bo boi się samotności, ale zasługuje na kogoś lepszego. Gdyby dobrze się rozejrzała, to szybko znalazłaby innego, lepszego kandydata. Jej rodzice na pewno woleliby kogoś po studiach, a nie zwykłego magazyniera. Kobieta czuje się postawiona pod ścianą i jest jej zwyczajnie przykro, że musi wybierać - dobra relacja z rodzicami czy miłość do wieloletniego narzeczonego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

Źródło: Papilot

Następny artykuł