Lew okazał kobiecie miłość w bardzo dosłowny sposób. Zdjęcie to nie PhotoShop!

Lew okazał kobiecie miłość w bardzo dosłowny sposób. Zdjęcie to nie PhotoShop! Źródło: Facebook

Miłość lwa i kobiety jest czymś, czego nie da się opisać. Ana Julia Torres, która w trakcie kariery zawodowej zajęła się działalnością na rzecz zwierząt, oswobodziła z niewoli ponad 800 zwierząt. Jej ulubiony zwierzak - potężny lew Jowisz, który został uwolniony z wędrownego cyrku lata temu, nadal ją rozpoznaje. To, jak okazują sobie czułość, jest wprost nieprawdopodobne.

Miłość Jowisza i Any Julii Torres zaczęła się w dość smutnych okolicznościach. Lew został wyzwolony przez kobietę z wędrownego cyrku, gdzie przebywał w niewoli jako małe lwiątko. Działaczka na rzecz praw zwierząt przez kilka lat zajmowała się zwierzakiem jak własnym dzieckiem, a potem zdecydowała się na umieszczenie go w schronisku Villa Lorena, którego była pracownicą. Jak się okazuje, Jowisz nadal pamięta o tym, komu zawdzięcza swoją wolność i nie boi się tego okazywać.

Miłość lwa do kobiety. Niesamowita historia zwierzęcia i człowieka

Kiedy Ana poznała Jowisza, ten był małym, wychudzonym i przerażonym lwiątkiem, który chował się na sam widok człowieka. Spośród 800 ocalonych zwierząt, to właśnie lew stał się prawdziwym pupilem Any, która pokazała mu, że nie musi się bać wolności. Kiedy dziki kot podrósł, kobieta oddała go do schroniska, w którympracowała.

Ana Julia Torres jest obecnie na emeryturze, ale lubi odwiedzać miejsce swojej dawnej pracy. Kiedy podchodzi do wybiegu, na którym znajduje się Jowisz, dochodzi do niezwykle poruszających scen.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jowisz nadal rozpoznaje swoją wybawczynię

Kiedy lew zauważy, że jego przyjaciółka pojawia się na terenie ośrodka, podbiega do ogrodzenia klatki i całuje kobietę prosto w ustach. Przy Torres porzuca cały swój majestat i na nowo jest małym kociakiem, który uwielbia bawić się i cieszyć obecnością swojej Pani. Emerytowana pracownica schroniska nie ukrywa, że za każdym razem przeżywa wielkie wzruszenie, kiedy przychodzi na odwiedziny do Villi Lorena.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

- Uścisk Jowisza jest najbardziej szczerym, jaki kiedykolwiek otrzymałam w swoim życiu. Widzę blask w jego oczach. Myślę, że jest to jego sposób, na powiedzenie mi dziękuję - opowiada mediom kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została brutalnie zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News