Marlena zazdrościła swojej sąsiadce idealnego męża. Przypadkiem odkryła jego mroczny sekret, teraz nie może na niego patrzeć

Marlena zazdrościła swojej sąsiadce idealnego męża. Przypadkiem odkryła jego mroczny sekret, teraz nie może na niego patrzeć Źródło: .

Miłość jest uczuciem, które często poszukiwane przez samotne osoby. Marlena, która szuka chłopaka, widziała wzór i ideał mężczyzny w swoim sąsiedzie. Bardzo się rozczarowała, gdy odkryła prawdę o tym, jaki naprawdę jest. Ktoś, kto kiedyś postrzegany był przez nią jako wzorcowy ojciec i mąż teraz budzi w niej wyłącznie złe emocje.

Miłość nie jest prostą sprawą. Często w odmętach uczuć dajemy się łatwo zranić i zapomnieć o tym, co jest dla nas ważne w związku. Marlena, która szuka chłopaka po tym, jak przeszła przez nieudane relacje, zaczęła bardzo szanować swojego sąsiada, który w jej oczach wydawał się prawdziwym ideałem mężczyzny. Kiedy dowiedziała się jednak, że jej znajomy tylko z pozoru jest dobrym człowiekiem, była załamana.

Miłość nie istnieje? Poruszająca historia Marleny

Marlena nigdy nie miała szczęścia do relacji z mężczyznami. Już jako młoda dziewczyna była zdradzana przez swoich partnerów i wątpiła w to, że na świecie istnieją faceci, którzy potrafią dokonać wierności i cieszyć się szczęściem wynikającym z miłości czy posiadania rodziny. Wtedy poznała swojego sąsiada.

- Kiedy zostałam zdradzona po raz pierwszy, obwiniałam za to siebie. Wydawało mi się, że nie jestem zbyt ładna, mądra, pociągająca, więc nic dziwnego, że znalazł sobie lepszą. Potem zdradził mnie kolejny facet i znów sądziłam, że problem leży we mnie. Że pewnie przyciągam takich niewiernych chłopaków.[...] Do tej pory tliła się we mnie jeszcze jakaś resztka nadziei, że może są gdzieś tam jeszcze porządni, wierni faceci. Takim mężczyzną wydawał mi się mój sąsiad. Cudowny ojciec, kochający mąż. Zazdrościłam sąsiadce, że trafiła na takiego księcia z bajki. Bezkonfliktowy, czuły, przynosił kwiaty bez okazji. Posprzątał po sobie, pobawił się z dzieciakami, zakupy zrobił. Skarb - mówi kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ideał mężczyzny legł w gruzach

Marlena przyznała, że jej świat runął po tym, kiedy dowiedziała się o tym, że sąsiad zdradza żonę. To wydarzenie pozbawiło jej jakiejkolwiek wiary w mężczyzn. Teraz nie może patrzeć na partnera sąsiadki, a za każdym razem, gdy się mijają, odwraca wzrok.

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu

2. Polsat przekazał pilne wiadomości od IMGW. Wydano ostrzeżenia pogodowe dla 5 województw

- Załamana sąsiadka dowiedziała się, że jej mąż ma kochankę i że w domu gra wspaniałego tatusia, a poza domem ugania się za piersiastą studentką. Bardzo jej współczuję, bo świat jej się załamał. On oczywiście błaga o wybaczenie, obiecuje, że przerwie romans, ale jak zdradził raz, to pewnie będzie zdradzał już zawsze. Gdyby nie dzieci to sąsiadka pewnie od razu wyrzuciłaby go z mieszkania, a tak nie wie, co robić. Ta historia to dla mnie kolejny sygnał, że chyba monogamia w męskim świecie to bardzo rzadkie zjawisko. Czy są jeszcze gdziekolwiek wierni mężczyźni? - opowiada kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbiorowo gwałcili kobietę i wszystko nagrywali. Ale najgorsze zrobili na sam koniec
  2. Mąż oskarżył ją o tak okrutne rzeczy, że zabierze się za nią prokuratura. Wstrząsające doniesienia o gwieździe "Na Wspólnej", Sylwii Gliwie
  3. Drugiego dnia po śmierci żony otworzył jej szafę. Dotarło do niego co znalazł i nie mógł przestać płakać
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News