Magda związała się z kierowcą tira. W końcu powiedział jej prawdę, oczy miała pełne łez

Magda związała się z kierowcą tira. W końcu powiedział jej prawdę, oczy miała pełne łez Źródło: pixabay/jwvein

Miłość nie wybiera. Związek z kierowcą TIR-a może się okazać niemałym wyzwaniem. Ze względu na wyjazdowy charakter tej pracy i całe tygodnie poza domem, najczęściej jest to relacja na odległość.

Miłość nie zawsze wygląda tak jak w filmach. Czasami z powodów zawodowych niektóre związki mają znacznie trudniej niż w przypadku osób pracujących w standardowym systemie 40-godzinnym. W tej sytuacji doszło do jeszcze jednej niespodziewanej rzeczy.

Trudna miłość z kierowcą TIR-a

Użytkowniczka forum na portalu Wirtualna Polska opisała swój specyficzny związek. Poznała kierowcę TIR-a przez internet. Sam powiedział, że jest jednak spory problem, bo może z nią spotykać się jedynie wtedy, kiedy akurat jest w jej mieście "przejazdem". W wolnym czasie nie może do niej przyjechać, ze względu na dzieci z poprzedniego związku. Jednak w ostatnim czasie częstotliwość spotkań zaczęła spadać.

- W ostatnim tygodniu nie mogliśmy się spotkać, bo wypadało mu coś w pracy. Zapytałam, czy spotkamy się w weekend. On odparł, że nie da rady, bo nie ma co zrobić z dziećmi. Od tamtej pory jest jakby mniej aktywny, jeśli chodzi o naszą znajomość. Niby normalnie rozmawiamy, ale ja czuję dystans z jego strony - pisała internautka. Słowa, że nie ma dla niej czasu, niemal doprowadziły ją do łez.

Sprawa wygląda podejrzanie, kobieta zdradziła szczegóły, które wiele wyjaśniają

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci zaczęli więc analizować sytuację forumowiczki i zastanawiać się, czy mężczyzna nie kłamie. Zdaniem wielu osób jego tłumaczenia są mało wiarygodne. Szczególnie że autorka wpisu przyznała, że nigdy nie była w rodzinnej miejscowości partnera, ani nie poznała jego dzieci. Pewna kobieta na forum miała podobne doświadczenia i postanowiła się nimi podzielić.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeszedł poważny udar, ostatecznie przegrał walkę o życie. Kibicowało mu wielu Polaków, nie żyje znany polski dziennikarz

2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

- Też rozmawiałam z takim jednym, który miał dziecko. Tak samo kierowca i w tygodniu ładnie pięknie, a w weekend totalna cisza, bo rzekomo z dzieckiem siedzi. Ja akurat dobrze wiem, jak wygląda opieka nad dzieckiem i nie sądzę, żeby rodzic nie miał nawet minuty na SMS-a. Tak mi się wydaje, że na weekendy to on po prostu wraca do rodziny. Nie tylko do dziecka - przestrzegała użytkowniczka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Małe dziecko chciało wybudzić pitbulla. Kiedy się obudził, wydarzyło się niespodziewane
  4. Narzeczony zmarł tuż przed ślubem w wypadku. Przyszła żona nie odwołała sesji ślubnej, ich "wspólne" zdjęcie odbiera mowę
  5. Koroniewska pokazała za dużo, dopatrzyli się "szczegółu" w okolicach bikini. Reakcja jej męża wbija w fotel
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News