Beata rzuciła swojego partnera dla innego. Gdy przypadkiem prawda o nowym chłopaku wyszła na jaw, aż odebrało jej mowę

Beata rzuciła swojego partnera dla innego. Gdy przypadkiem prawda o nowym chłopaku wyszła na jaw, aż odebrało jej mowę Źródło: unsplash

Miłość do nowego chłopaka rozkwitła niesamowicie szybko. Beata zdecydowała się porzucić swojego partnera, by związać się z innym. Niestety, na jaw wyszła prawda o mężczyźnie, a ona nie mogła pogodzić się ze swoim losem.

Miłość na całe życie - tak Beata określała swój związek z Markiem. Wspólnie spędzane dni były dla niej spełnieniem marzeń, a w oczach chłopaka widziała wielkie uczucie. Los jednak nie pozwolił im spędzić całego życia razem. Na drodze kobiety stanął inny mężczyzna i jej życie zmieniło się w ułamku sekundy. 

Miłość od pierwszego wejrzenia

Basia była z Markiem ponad pięć lat. Poznali się w pracy i od razu się polubili. Z biegiem czasu zaczęło się rozwijać uczucie między nimi, aż w końcu zostali parą. Ich historia była przepełniona niesamowitymi wydarzeniami, czas spędzany razem był najpiękniejszymi chwilami w ich życiu. Niestety, do czasu.

Chociaż para miała zaplanowaną wspólną przyszłość, a Marek już wybierał pierścionek zaręczynowy, Basia spotkała na siłowni Bartka. Chłopak był o cztery lata młodszy, idealnie zbudowany i z miejsca oszalał na punkcie Basi. Schlebiało jej to, że zainteresował się nią taki przystojniak. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

-  Wiem, że to okropne, ale pociąg do niego stawał się coraz silniejszy. On ciągle mnie adorował, mówił komplementy, niby przypadkowo dotykał, ale oboje czuliśmy, co się święci. Po pewnym czasie myślałam już tylko o nim i pragnęłam tylko jego. Mój chłopak zszedł na dalszy plan - opisała zauroczenie Bartkiem.

Nowa miłość?

Było coraz gorzej. Fascynacja Bartkiem osiągnęła apogeum i Basia zdecydowała się podjąć ostateczny krok. Zostawiła chłopaka. Wiedziała, że chce być teraz z Bartkiem. Były chłopak był w szoku, ale nie pozostało mu nic innego, jak zaakceptować decyzję ukochanej. Basia niemal natychmiast zaczęła spotykać się z Bartkiem. Nie układało im się za dobrze, dziewczyna cały czas była o niego zazdrosna, a poza łóżkiem nie dogadywali się w ogóle. Z czasem dotarło do niej, że to wcale nie była prawdziwa miłość. Na jaw wyszła też prawda o tym, że Bartek jest zwykłym podrywaczem, który na boku szukał kontaktów z innymi kobietami. W końcu Beata straciła cierpliwość i go zostawiła, lecz wiedziała, ze jej życie zmieniło się już bezpowrotnie.  

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

- Tęsknię za Markiem, ale nie mam odwagi, żeby prosić go o wybaczenie. Zresztą wiem, że na nie nie zasłużyłam. Popełniłam okropny błąd, rzucając go dla przystojniaka z siłowni. Zasłużyłam na samotność do końca życia. Uwierzcie mi, że czuję wstręt sama do siebie po tym, co zrobiłam - żali się Beata. 

Nowa miłość okazała się pomyłką, której Basia będzie żałować do końca życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna German przeżyła prawdziwy dramat. Przez długi czas żyła w "niewoli": "Widziałam tylko ścianę i drzewo"
  2. Sałatka zrobiona według tej receptury znika ze stołu w kilka chwil. Połączenie niepozornych składników daje wyśmienity efekt
  3. 2-letni chłopiec zaginął. Po kilku latach poszukiwań w końcu spojrzeli za kredens i odkryli porażającą prawdę
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News