Kot codziennie od roku przesiaduje w tym samym miejscu. Ma wyjątkowo smutny powód

Kot codziennie od roku przesiaduje w tym samym miejscu. Ma wyjątkowo smutny powód Źródło: .

Miłość tego kotka jest bezwarunkowa. Od ponad roku siedzi na ulicy w jednym miejscu i nie rusza się z niego ani na chwilę. Ma ku temu wyjątkowo przykry powód. Zwierzę wciąż ma nadzieję.

Miłość to uczucie bliższe temu zwierzęciu niż niejednemu człowiekowi. Pewien piękny, pręgowany kotek od ponad roku siedzi w jednym miejscu na ulicy w Biełgorodzie w Rosji. Ten gest jest symbolem miłości, wierności i lojalności futrzaka. Powód zachowania kota jest wstrząsający.

Miłość można okazywać na różne sposoby

Kotek od roku siedzi w tym samym miejscu, mijany przez setki przechodniów. Z utęsknieniem czeka na swoich właścicieli, jednak oni po niego przychodzą. I prawdopodobnie już nigdy się nie zjawią. Jak mówią świadkowie, właściciele kota zmienili miejsce zamieszkania, dlatego wyrzucili wszystkie niepotrzebne rzeczy. Między innymi swojego małego, wiernego przyjaciela. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy rodzina wyjeżdżała, zostawiła kotka dokładnie na tym placu, na którym teraz siedzi. Chociaż od tamtych wydarzeń minął już rok, zwierzątko cierpliwie siedzi w miejscu, gdzie po raz ostatni widziało swoich właścicieli. Nadal na nich czeka i łudzi się, że po niego wrócą. Kociak trwa wiernie na swoim posterunku do dzisiaj, jednak do tej pory nikt się po niego nie zjawił. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Paweł Królikowski pilnie wylądował w szpitalu. Na oddziale neurochirurgii walczą o jego zdrowie

Zwierzątko codziennie mijają setki przechodniów

- To prawdziwy przykład wierności i lojalności - powiedział mężczyzna, który uwiecznił siedzącego kotka na poniższej fotografii. Mieszkańcy miasta bardzo go polubili i są poruszeni zachowaniem futrzaka. Otoczyli go opieką - podchodzą do niego, głaszczą go i karmią. Kilka osób usiłowało zabrać zwierzę do domu, ale kot jest nieustępliwy. Wciąż czeka. Niestety nic nie wskazuje na to, że jego los kiedykolwiek się odmieni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Fiskus zapuka do ciebie i zabierze pieniądze. Będziesz płacił podatki za zmarłych
  3. Nigdy nie głaszcz kota w kilku miejscach. Tylko niektóre pieszczoty sprawiają mu przyjemność, dzięki nim zwierzak oszaleje na Twoim
  4. Niesamowite, co czeka 3 znaki zodiaku w 2020 roku. Góry pieniędzy to dopiero początek, drugie półrocze będzie jeszcze lepsze
  5. Gdy się urodził, przeraził swoim wyglądem nawet matkę. Dziś ludzie na ulicy nie wierzą, że jest prawdziwym człowiekiem [ZDJĘCIE]

Źródło: jestpozytywnie.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News