Znaki świadczące o tym, że znalazłeś prawdziwą miłość. Jeżeli ich nie ma, tzn. że tracisz w tym związku czas

Znaki świadczące o tym, że znalazłeś prawdziwą miłość. Jeżeli ich nie ma, tzn. że tracisz w tym związku czas Źródło: Unsplash/Travis Grossen

Miłość jest według wielu największą siłą na świecie. Sporo osób zastanawia się natomiast czy ich partner jest tym jedynym. Oto znaki, które świadczą o tym, że spotkało kogoś prawdziwe uczucie.

Miłość dla wielu osób jest sensem życia. Zawsze jednak bycie w związku wiąże się z pewnego rodzaju niepewnością. Nie wiadomo czy nasza ukochana osoba jest tą jedyną. Oto znaki świadczące o tym, że odnaleźliśmy prawdziwe uczucie. Bez tych elementów marnujemy swój czas w tej relacji. 

Miłość objawia się w przeróżny sposób

Miłość jest uczuciem, które dla każdego oznacza coś innego i poszczególne osoby w indywidualny sposób okazują swoje przywiązanie. Każdy związek jest jednak swojego rodzaju ryzykiem. Jeżeli ktoś chce mieć pewność powinien wypatrywać takich sygnałów. 

Gdy w relacji widoczne są te znaki, to znaczy, że jest to prawdziwa miłość. W innych przypadkach trzeba się zastanowić czy na pewno chcemy tkwić w takim związku. Może być tak, że jest to zwyczajne marnowanie czasu na kogoś z kim nigdy nie będziemy szczęśliwi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwiastuny prawdziwej miłości 

Brak wątpliwości co do ukochanej osoby zawsze jest sygnałem, że jest to właściwy wybór. Znasz wady partnera, ale mimo to akceptujesz je. Nie łapiesz się na ciągłym analizowaniu i zastanawianiu się czy to to jest prawdziwe uczucie. Czujesz w sobie spokój w obecności swojego ukochanego. 

Drugim dobrym znakiem jest wspólne planowanie przyszłości. Skoro partnerzy nie wyobrażają sobie sytuacji, w której za kilkanaście lat nie będą razem, jest to niezbity dowód na to, że jest to poważna relacja oparta na prawdziwych uczuciach. Razem chcecie wypracować spójną wizję tego, co wydarzy się za jakiś czas. 

Kolejnym pozytywnym zwiastunem jest poczucie spełnienia. Trudno jest je uzyskać w momencie, w którym czegoś nam brakuje. Jeżeli mimo stabilizacji i spokoju nie potrzebujesz nikogo innego, to znaczy, że jest to relacja oparta na szczerej miłości. 

Bardzo istotny jest również element, który można nazwać naturalnością w związku. Wiele par łapie się na tym, że wszystko jest wspaniałe, dopóki dzieją się ekscytujące rzeczy. Nie widzi swojej relacji bez burzliwych momentów i scen zazdrości. Prawdziwa miłość nie jest ufundowana na manipulacji i pozie. 

Dzisiaj grzeje : 1. Siostry przez 40 lat robiły sobie zdjęcia. Ostatnie wzrusza do łez. Przygotujcie chusteczki
2. Myślał, że nastał spokój, po tym jak wszyscy poznali sekrety jego 16-letniej córki. Wszedł do jej pokoju i zamarł

Ostatnim, ale jakże ważnym elementem jest miłość do siebie i samoakceptacja. Jeżeli ktoś nie lubi siebie, nie ma szans, że będzie w stanie szczerze pokochać drugiego człowieka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera w słynnej mleczarni. Miliony Polaków zamiast mleka piło miks z wodą
  2. Agnieszka Woźniak-Starak odejdzie z telewizji i przejmie firmę męża? ”Teraz dzieło jego życia będzie kontynuować jego żona”
  3. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  5. Na naszych oczach właśnie ziszcza się wizja Jackowskiego. Dalsza treść jego najgorszej przepowiedni jeszcze bardziej przeraża

Źródło: Onet Magia

Następny artykuł