Kobieta zgubiła cenną pamiątkę po swoim ukochanym. 47 lat później dostała telefon, który odebrał jej mowę

Kobieta zgubiła cenną pamiątkę po swoim ukochanym. 47 lat później dostała telefon, który odebrał jej mowę Źródło: YouTube / Wirtualna Polska

Miłość można okazać na różne sposoby. Pewna kobieta otrzymała od swojego ukochanego cenny prezent, który niestety niedługo później zgubiła. Po 47 latach otrzymała telefon, który zupełnie ją zaskoczył.

Miłość jej życia podarowała jej cenną pamiątkę, niestety kobieta zgubiła prezent od ukochanego niedługo po jego otrzymaniu. Długo nie mogła pogodzić się ze stratą, ale mijały kolejne lata, a wspomnienie zaczęło się zacierać. Niemal 50 lat później odebrała telefon, który sprawił, że na chwilę straciła dech w piersiach.

Miłość sprawiła, ze kobieta długo nie mogła zapomnieć o stracie

 W 1973 r. w amerykańskim mieście Portland, Debra McKenna udała się do łazienki w jednym ze sklepów i na umywalce przez przypadek zostawiła swój pierścień. Dostała go w walentynki od swojego chłopaka, kiedy miała zaledwie 16 lat. Zdruzgotana dziewczyna długo nie mogła darować sobie tej chwili nieuwagi, choć ukochany, a później mąż kobiety, wybaczył jej zgubienie podarunku.

Pierścień był niezwykle charakterystyczny. Pochodził z Morse High School w której uczył się ukochany kobiety i miał wielkie niebieskie oczko. Lata mijały, a kobieta w końcu pogodziła się z tym, że już nigdy więcej nie zobaczy swojego unikatowego sygnetu. Dlatego kiedy pewnego dnia odebrała telefon od nieznajomego, zaniemówiła z wrażenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szkolna miłość zakończyła się małżeństwem

Okazało się, że pierścień odnalazł się po 47 latach. Co ciekawe, pewien mężczyzna znalazł go zakopanego w finlandzkim lesie. Znalazca zdołał odczytać nazwę szkoły z sygnetu i skontaktować się z placówką, która odesłała go do kobiety. Debra nie posiadała się z radości.

Dzisiaj grzeje: 1. Emeryci drżą, zostało zaledwie kilka dni. Jeśli zapomną o jednej rzeczy, ZUS będzie bezwzględny

2. Nastolatka zaprosiła do domu kolegę, chciała mu pomóc. Nagranie z kamer ujawniło porażające fakty

Kobieta była niezwykle wzruszona, kiedy odzyskała swoją cenną zgubę. Jej mąż zmarł trzy lata wcześniej po przegranej walce z nowotworem. Debra jest przekonana, że jest to jakiś znak od niego. Wciąż jednak największym sekretem pozostaje, w jaki sposób pierścień został przetransportowany ze Stanów Zjednoczonych do Finlandii i dlaczego został zakopany w lesie. 


YouTube / Wirtualna Polska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odczuwała paraliżujący ból głowy. Wszyscy myśleli, że jest wywołany przez stres
  2. Polski sędzia w ogniu krytyki po meczu Ligi Mistrzów. "Absolutna katastrofa"
  3. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię
  4. Królowa Elżbieta zadała ostateczny cios Harry'emu i Meghan. Jest bezwzględna
  5. Drakońska kara 20 tysięcy złotych. Może ją dostać każdy Polak, który zapomniał o jednej zmianie w aucie
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: DailyMail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News