Obudził się w łóżku swojej szefowej po upojnej nocy. Zachowanie kobiety przechodzi wszelkie wyobrażenie, za kogo ona się uważa?

Obudził się w łóżku swojej szefowej po upojnej nocy. Zachowanie kobiety przechodzi wszelkie wyobrażenie, za kogo ona się uważa? Źródło: pixabay.com/sasint

Miłość między szefową i pracownikiem rodziła się powoli. Mężczyzna był pełen oporów, a kobieta nie widziała w tym nic złego. W końcu po pracowniczej imprezie skończyli razem w łóżku. To był ogromny błąd.

Miłość nie poszła w zbyt dobrym kierunku. Po upojnej nocy kobieta diametralnie zmieniła swoje zachowanie, pracownik przeżywał koszmar. Wszystko zakończyło się koszmarnie.

Miłość rozwijała się w swoim tempie, jednak mężczyzna miał pewne opory

Mężczyzna zatrudnił się w nowej firmie - otrzymał wysokie wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną i elastyczne godziny pracy. Rzucił niesatysfakcjonującą i słabo płatną pracę, po tej decyzji zdecydowanie odżył. Na nowym stanowisku, w otoczeniu nowych osób, mógł się znowu rozwijać. Nawiązał ciekawe znajomości, codziennie podczas przyrządzania porannej kawy zamieniał też słowo z szefową. Z czasem ich rozmowy stawały się dłuższe i coraz częstsze., a ich znajomość przerodziła się we flirt.

Szefowa już długo flirtowała ze swoim podwładnym, ale on nie miał zamiaru mocno się w to angażować - bał się, że straci świeżo objęty etat. Wiedział, że takie związki zawsze źle się kończą, a on nie chciał być kolejnym przegranym. Jednak na imprezie gwiazdkowej organizowanej przez firmę wszystko się zmieniło. Mężczyzna wypił za dużo, co skończyło się pocałunkami z szefową. Oboje zdecydowali, że pójdą do niej świętować resztę wieczoru. Noc była jeszcze młoda.

Szefowa zrobiła z jego życia piekło. Nie wybaczyła mu, że dał jej kosza

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Następnego dnia obudziłem się z wielkimi wyrzutami sumienia. Wiedziałem, że ona coś do mnie czuje, ale ja tego nie odwzajemniałem. Próbowałem delikatnie jej to wyjaśnić i powiedziałem, że chciałbym, abyśmy zachowali się profesjonalnie. Wydawało się, że dobrze to zniosła - relacjonuje pracownik. Nie chciał łączyć miłości z pracą.

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polek robią tak z paznokciami. Natychmiast musicie przestać, grozi nowotworem
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Niestety szefowa nie zniosła tego tak dobrze, jak się spodziewał. Kobieta potraktowała to wręcz za ujmę, a do tego należała do tych z gatunku mściwych. Kolejne tygodnie w pracy były totalną klęską dla mężczyzny. Kobieta, z którą spędził noc, robiła wszystko, by na długo ją popamiętał. Narzucała mu dodatkowe obowiązki, wytykała błędy, kazała zostawać po pracy i robić wszystko od nowa. W końcu mężczyzna musiał się zwolnić sam.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Jeśli ułożysz dłonie w taki sposób, możesz się bardzo mocno zdziwić. Korzyści są ogromne
  4. Magda Gessler pilnie ostrzega wszystkich Polaków! W tych rybach są pasożyty i larwy, ogromne zagrożenie dla zdrowia
  5. Pyszne, kremowe ciasto bez pieczenia to prawdziwy hit. Każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News