Schowała się pod łóżkiem, żeby sprawdzić wierność partnera. Myślał, że jest sam i zrobił paskudną rzecz

Schowała się pod łóżkiem, żeby sprawdzić wierność partnera. Myślał, że jest sam i zrobił paskudną rzecz Źródło: pexels/Karyme França

Miłość to piękne uczucie, które zazwyczaj zmienia ludzi na lepsze. Sytuacja zmienia się jednak wtedy, gdy pojawia się zazdrość. Pewna kobieta postanowiła sprawdzić szczerość uczuć swojego faceta. Później gorzko tego pożałowała.

Miłość to najpiękniejsze uczucie jakim człowiek może obdarzyć inną osobę. Problemy pojawiają się w momencie, gdy w związek wkrada się zazdrość. Strach przed zdradą często doprowadza do okropnych sytuacji, które często prowadzą do przykrych konsekwencji. Przekonała się o tym pewna kobieta, która postanowiła sprawdzić szczerość uczuć swojego partnera i szybko tego pożałowała. 

Miłość wystawiona na próbę

Pewna kobieta z USA nie wierzyła w wierność swojego mężczyzny. Długo wahała się jak sprawdzić, czy jej wybranek nie ma nikogo na boku. Ostatecznie stwierdziła, że nie musi długo kombinować. Postanowiła, że napisze list, w którym z nim zerwie, schowa się pod łóżkiem i zobaczy jego reakcję.

W końcu nadarzyła się okazja i w pełni skupienia oczekiwała na rozwój wypadków. Mężczyzna wrócił do domu i w końcu pojawił się w sypialni, w której zobaczył list. Mężczyzna przeczytał go i ku zaskoczeniu kobiety wziął telefon.

- Cześć skarbie, pozmieniały się plany. Zaraz będę u ciebie. W końcu mamy z głowy tę głupią krowę. To był błąd, wiem. Żałuję, że nie poznałem cię przed nią, ale trudno. Teraz wszystko nadrobimy. Zaraz będę, kocham cię - powiedział mężczyzna. To był koniec wielkiej miłości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czasem trzeba dwa razy pomyśleć, zanim będzie za późno

Po tych słowach facet wyszedł z mieszkania. Zapłakana kobieta wyszła spod łóżka i była pewna, że to koniec jej związku. W pewnym momencie zauważyła, że na łóżku leży kartka napisana przez jej ukochanego.

- Słaba z ciebie żartownisia. Jeśli chcesz mnie wystawić na próbę, to na przyszłość upewnij się chociaż, czy ci nie wystają nogi spod łóżka. Zaraz wracam, skarbie - napisał mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Miłość była uratowana. Mężczyzna dał swojej ukochanej sporą nauczkę. Nauczył ją, że zaufanie jest najważniejsze w związku. Niedługo potem oboje stanęli na ślubnym kobiercu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  2. Bardzo zła wiadomość dla użytkowników gazu LPG. Od 2020 r. może się kompletnie nie opłacać
  3. Nawet 10 tysięcy złotych "na głowę" dla seniorów. Kilkadziesiąt tysięcy Polaków może dostać ogromne pieniądze
  4. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  5. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  6. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować

źródło: podaj.to 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News