5 znanych na cały świat historii śmierci mężczyzn podczas miłosnych igraszek

5 znanych na cały świat historii śmierci mężczyzn podczas miłosnych igraszek Źródło: Pixbay.com

Miłość bywa zgubna. Czasem buzujące uczucia potrafią doprowadzić do śmierci. Poniżej prezentujemy 5 najsłynniejszych, tragicznych historii mężczyzn, którzy dosłownie umarli z rozkoszy.

Miłość doprowadziła do śmierci niejedną osobę. Jednak zazwyczaj chodziło o nieodwzajemnione, gorące uczucia, a nie przypłacenie życiem miłosnych igraszek. Namiętność zgubiła 5 znanych ofiar, do których należą wojownicy, aktorzy i celebryci. "Chciałbym umrzeć z miłości" śpiewane przez Myslovitz nabiera w ich kontekście nowego znaczenia. 

Miłość i rozkosz, za które ponosi się najwyższą cenę

Matthew McConaughey, jeden z najprzystojniejszych aktorów Hollywood, kiedy dowiedział się o przyczynie nagłej śmierci ojca przez długi czas nie mógł się pozbierać. Na domiar złego, wkrótce usłyszał o niej cały świat. Jack McConaughey zmarł w trakcie seksu.

- Wiedziałam, że coś jest nie w porządku, gdyż w pewnym momencie zwyczajnie zamilkł. Nie wydawał żadnych odgłosów. Jednak był to najwspanialszy sposób na opuszczenie tego świata - opowiadała jego małżonka.

Podobny los spotkał wojownika Atyllę - okrutnego wodza plemienia Hunów. Jego bezkompromisowe podejście do władzy doprowadziło do stworzenia wielkiego Imperium, ale nie był w stanie posiąść swojej nowej żony, germańskiej księżniczki. Zmarł w czasie nocy poślubnej po hucznej zabawie na własnym weselu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śmierć aktora Davida Carradine'a znanego z filmu "Kill Bill" jest również owiana tajemnicą. Ciało celebryty znaleziono w pokoju hotelowym  w Bangkoku. Rozważano różne opcje, z zabójstwem i samobójstwem łącznie. Do dnia dzisiejszego nie udało się ustalić jednoznacznej przyczyny śmierci mężczyzny. Jedno jest pewne - aktor na szyi i genitaliach miał zaciśnięte pętle. 

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych zmarł w objęciach kochanki 

Nelson Rockefeller, który był gubernatorem Nowego Jorku, wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych, a także znanym biznesmenem i ojcem siódemki dzieci, najbardziej zasłynął z upodobań do kobiet. Mężczyzna zginął na służbie, w objęciach własnej asystentki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Podobne nieszczęście spotkało Felixa Faurego, prezydenta Francji w latach 1895-1899. Nie doczekał wyborów na kolejną kadencję, ponieważ zmarł w trakcie miłosnych igraszek. Tuż przed śmiercią uprawiał seks oralny z 30-letnią Marguerite Steinheil.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Spłać długi do końca grudnia, inaczej będziesz mieć poważne problemy. ZUS pomoże je z ciebie ściągnąć
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

Źródło: papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News