Jarek umówił się na randkę w ciemno. Gdy zobaczył dziewczynę po raz pierwszy, pobladł, ukryła przed nim prawdę

Jarek umówił się na randkę w ciemno. Gdy zobaczył dziewczynę po raz pierwszy, pobladł, ukryła przed nim prawdę Źródło: Unsplash

Miłość już po jednej randce? Zdecydowanie nie w tym przypadku. Dziewczyna, która umówiła się z Jarkiem na randkę w ciemno, ukryła przed nim prawdę. Chłopak w chwili, gdy ją zobaczył, aż pobladł.

Miłość, której tak brakowało Jarkowi, miała zostać odnaleziona na portalu randkowym. Jak stwierdził chłopak, nie ma już czasu na imprezowanie i poznawanie dziewczyn w tradycyjny sposób. Jedynym rozwiązaniem, jakie widział w tej sytuacji, była aplikacja. Chociaż Jarek już nieraz z niej korzystał, tym razem postanowił w inny sposób podejść do tematu.

Miłość od pierwszego wejrzenia?

Zawiedziony dotychczas nieudanymi poszukiwaniami partnerki na całe życie, Jarek przeprowadził mały eksperyment, usuwając z aplikacji zdjęcia, na których widoczna była jego twarz. Chciał w ten sposób uniknąć oceniania "po wyglądzie". Przy wyborze dziewczyn kierował się opisami, a nie fotografiami, które przedstawiały ładne buzie. 

Pewnego dnia zaczął pisać z dziewczyną, która tak samo, jak on, nie miała zdjęcia przedstawiającego twarz. Zamiast tego zaprezentowała fotografię psa. Para wymieniała się wiadomościami przez wiele dni, pomiędzy nimi zaczynała nawiązywać się nić porozumienia i postanowili się umówić. Na miejscu okazało się jednak, że dziewczyna ukrywała przed nim prawdę dotyczącą swojego wyglądu. Pobladł, gdy ją zobaczył. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Spędzimy razem wieczór, pogadamy i zostaniemy co najwyżej przyjaciółmi. Nie pociągało mnie w niej nic. Zwłaszcza figura. Tajemnicza dziewczyna z aplikacji okazała się bardzo dorodna. Na oko - prawie 100 kg, jeśli nie więcej. Tak, nie ocenia się po pozorach, a wygląd nie jest najważniejszy. Ludzki, a tym bardziej męski mózg działa jednak w określony sposób i trudno z tym walczyć - zdał relacje z pierwszego spotkania. 

Jarek nie wierzył w miłość do grubych dziewczyn

Okazało się jednak, że z pierwszego, niezbyt pozytywnego wrażenia nic nie zostało, gdy zaczęli rozmawiać. To był pierwszy raz, kiedy Jarek tak dobrze dogadywał się z dziewczyną. Z tyłu głowy ciągle miał to, że wszystkie jego poprzednie partnerki były szczupłe, a przed nim siedzi dziewczyna sporych rozmiarów. 

Dzisiaj grzeje: 1.Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

Chłopak postanowił nie zwracać uwagi na jej wygląd, a skupić się na charakterze . Dzięki temu teraz jest w najlepszym związku, jaki kiedykolwiek miał. Miłość do puszystej dziewczyny nie wydaje mu się już niczym dziwnym.

- Kiedy jesteśmy sobie pisani, wtedy takie przyziemne kwestie jak wygląd przestają mieć znaczenie. I mówię to ja - wzrokowiec - podsumował Jarek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy TRACĄ 500 plus na każde dziecko. Sytuacja będzie się tylko pogarszać
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

źródło: papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News