Miłosny czworokąt z udziałem gwiazd ujawniony! Skandal obyczajowy obiega media

Miłosny czworokąt z udziałem gwiazd ujawniony! Skandal obyczajowy obiega media Źródło: facebook/Dragana Banić

Miłość i skandale z życia gwiazd zawsze interesują ludzi. Okazuje się, że jedna z największych gwiazd uwikłana jest w miłosny czworokąt. Informacje o tym związku obiegły cały świat i wywołały ogromny skandal obyczajowy. Niesamowite doniesienia ze świata gwiazd piłki nożnej.

Miłość największych gwiazd piłki nożnej zawsze zwraca uwagę, nie tylko kibiców, ale i wszystkich tych, którzy interesują się życiem prywatnym zawodników. Oczy są zawsze zwrócone na piękne towarzyszki utalentowanych piłkarzy, które całe kariery budują w oparciu o wizerunek męża czy chłopaka. Najnowsze doniesienia, które spowodowały niemały skandal obyczajowy, dotyczą zagranicznych piłkarzy, którzy uwikłani są w miłosnym czworokącie. 

Miłość gwiazd, która nie obejdzie się bez komentarza

Piłkarze z Serbii stracili głowy dla przepięknej Dragany Banić, która podobno ma być związana z trzema zawodnikami. Jak donoszą zagraniczne media, kobieta ma na swoim celowniku aż trzech piłkarzy z reprezentacji Serbii. Wśród jej "ofiar" są Luka Jovic, Neman Radonjic oraz Sasa Lukic. 

Wszyscy piłkarze, którzy wspólnie wstępują w reprezentacji Serbii, według tamtejszych gazet są związani z tą samą kobietą. Wiadomość o miłosnym czworokącie obiegła całe Bałkany i sprawiła, że kibice bardziej zainteresowali się losami swojej reprezentacji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Miłość stanie na przeszkodzie w walce o Euro 2020? 

Wszyscy panowie, którzy stali się miłosnym obiektem westchnień pięknej 27-latki, grają razem w reprezentacji Serbii. Komentatorzy sportowi z tego kraju zwracają uwagę, że niebywały związek może negatywnie odbić się na grze ich drużyny. 

Dzisiaj grzeje: 1.Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Niebawem przed Serbami bardzo ważne spotkanie. Już w marcu drużyna będzie robiła wszystko, co w ich mocy, aby przejść eliminacje do Euro 2020. Najpierw zagrają z Norwegią, a jeżeli uda im się wygrać to spotkanie, przed nimi stanie jeszcze jedna drużyna, z którą będą musieli wygrać, by awansować do głównego turnieju. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Złe wiadomości dla polskich kibiców skoków narciarskich. Podjęto decyzję ws. odwołanego konkursu
  2. Zdemolowano samochód gwiazdy reprezentacji Polski. "Karma cię dopadnie"
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

źródło: superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News