Pies zobaczył swojego pana po 2 miesiącach nieobecności. Moment ich spotkania się nagrał, aż się łezka w oku kręci

Pies zobaczył swojego pana po 2 miesiącach nieobecności. Moment ich spotkania się nagrał, aż się łezka w oku kręci Źródło: youtube.com/ Oliver the Beagle

Miłość psa i jego właściciela może być wielka i poruszająca. Pewien mężczyzna, który nie widział się ze swoim pupilem od 2 miesięcy, wrócił w końcu do domu. Gdy piesek go zobaczył, doszło do nieprawdopodobnych scen, wszystko się nagrało.

Miłość jest jednym z najpiękniejszych uczuć na świecie. Poczucie troski i ogrom uczuć występują u każdego, żywego organizmu, ale relacja łącząca zwierzęta z ich właścicielami jest bez wątpienia wyjątkowa. Przekonał się o tym pewien Amerykanin, który musiał opuścić swój dom na dwa miesiące. Mężczyzna w tym czasie przebywał w delegacji, a jego stęskniony piesek był pod opieką rodziny. Kiedy właściciel w końcu wrócił, doszło do niesamowitych scen.

Miłość między psiakiem a panem jest wielka. Niesamowite nagranie na YouTube

Jak wiadomo, rozłąka między najlepszymi przyjaciółmi może być bardzo bolesna. Najbardziej przekonał się o tym piesek rasy beagle, który przez dwa miesiące, dzień w dzień, cierpliwie czekał na powrót swojego właściciela. Kiedy mężczyzna w końcu pojawił się w domu, pierwszą rzeczą, jaką zrobił, było przywitanie się ze swoim ukochanym pupilem.

Kiedy zwierzę usłyszało głos mężczyzny, zeszło z piętra po schodach i zaczęło obwąchiwać swojego Pana, na początku dosyć niepewnie. Kiedy psiak rozpoznał już swojego właściciela, nie chciał go opuścić już na krok. Zwierzę skomlało tak, jakby prosiło, by jego pan już nigdy go nie opuścił.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci wzruszeni nagraniem

Kiedy nagranie z psiakiem i jego panem ukazało się na platformie YouTube, to z miejsca stało się ogromnym hitem. Jak do tej pory film został obejrzany przez prawie 450 tysięcy internautów. Nie zabrakło także komentarzy do filmu, a niektóre nawet tłumaczą dokładnie zachowanie pieska.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Nie żyje znany dziennikarz, dla wielu był kultowy. Bardzo smutne wiadomości z zachodniej polski

- Typowa reakcja beagle. Najpierw trochę nonszalancko, ale potem zdał sobie sprawę, że nigdzie się nie wybierasz, i w emocjach zaczyna Cię całować. Prawie tak, jakby obraził go fakt, że przede wszystkim odszedłeś - napisał jeden z internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci mogą dostać po 10 TYS. ZŁ! Warunek jest tylko jeden
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Owczarek niemiecki rzucił się na bezbronną dziewczynkę. 7-latka na widok mamy powiedziała słowa, które zapamiętają na zawsze
  4. Tak wygląda grób rodziców Marty Kaczyńskiej na Cmentarzu Powązkowskim. Smutny widok
  5. Trafnie przewidziała zamachy na Jana Pawła II i Kennedy'ego. Tuż przed śmiercią powiedziała, co jej zdaniem wydarzy się w 2020 roku

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News