Miłość między muzykami
Facebook / piekniimlodzi2
Monika Majko - 10 Stycznia 2020

Piękni i młodzi oszukali fanów? Na jaw wyszła ogromna mistyfikacja, cios dla słuchaczy

Miłość to temat przewodni ich piosenek. Niestety, związek discopolowego małżeństwa nie przetrwał próby czasu. Fani są rozczarowani, czują się oszukani przez muzyków.

Miłość to temat, o którym najczęściej śpiewał zespół Piękni i Młodzi, jednak związek Magdy i Dawida Narożnych nie przetrwał próby czasu. Małżeństwo rozstało się na oczach swoich fanów. Wielbiciele zespołu są bardzo rozczarowani, czują się zupełnie oszukani przez popularną parę. Obiecywali im zupełnie coś innego.

Miłość muzyków nie przetrwała, ale obiecali fanom, że będą wciąż współpracować

Małżeństwo popularnych muzyków disco polo zakończyło się w czerwcu zeszłego roku. Byli partnerzy wydali oficjalne oświadczenie, w którym zapewnili fanów, że pomimo końca związku, wciąż będą współpracować. Jednak po tym, co wydarzyło się w czasie Sylwestra, o wspólnej pracy raczej nie ma co myśleć.

Dramat, polały się łzy w Kuchennych rewolucjach. Niewyjaśniona śmierć, Gessler załamana musiała pomócDramat, polały się łzy w Kuchennych rewolucjach. Niewyjaśniona śmierć, Gessler załamana musiała pomócCzytaj dalej

W czasie Sylwestrowej imprezy, pomiędzy byłym małżeństwem i ich partnerami doszło do bójki. Dawid Narożny zarejestrował część szarpaniny, a film pojawił się na łamach jednego z tabloidów. Na nagraniu widać stół, przy którym siedzi Magda Narożna w towarzystwie swoich znajomych. Na blacie znajdują się kieliszki i alkohol. Do kobiety podchodzi były partner i pyta, gdzie jest ich 10-letnia córka, Gabrysia. Wokalistka odpowiada mu w sposób, który wywołał u mężczyzny ogromną złość.

- Twoje dziecko jest teraz pod moją opieką. Jak była pod twoją, to ja się nie interesowałam, więc wyp...aj stąd - powiedziała do byłego męża Magda Narożna.

Fani zespołu czują się oszukani

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

SzczeniakChcieli mieć małe szczeniaki, odebrało im mowę gdy zobaczyli co z nich wyrosło. Psy giganty są prawdziweCzytaj dalej

Po chwili dochodzi do szarpaniny pomiędzy byłymi partnerami i ich obecnymi ukochanymi. Pod koniec filmu, fani mogli usłyszeć jak Dawid Naroży wydaje polecenie, by zadzwonić na policję.

Dzisiaj grzeje:

1. 500 plus? Niektórzy dostaną 250, 100 złotych. Zapomnieli o jednym, ważnym szczególe
2. Gwiazda Ranczo przekazała smutne słowa i błaga o pomoc. Potrzeba ponad 2 milionów złotych

Fani są w szoku, nie mogą uwierzyć w zachowanie uwielbianych muzyków. Małżeństwo Narożnych przeżyło ze sobą ponad 10 lat, teraz nie mogą nawet rozmawiać ze sobą bez awantury. Wielbiciele zespołu "Piękni i Młodzi" są bardzo rozczarowani. Czują, że wcześniejsze deklaracje muzyków o współpracy były zwykłym oszustwem, a ich ukochany zespół rozpadł się na ich oczach. Wszyscy sądzili, że ich piękne teksty o miłości oparte są o ich własne doświadczenia i cudowny związek, ale prawda okazała się zupełnie inna. Wielka szkoda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach
  3. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  4. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu
  5. Popularny produkt niszczy tarczycę i powoduje nowotwór. Lepiej natychmiast wyrzuć go z lodówki

Znaki zodiaku przepiękna starość3 znaki zodiaku mają ogromne szczęście, czeka je przepiękna starość. Reszta może tylko pozazdrościćCzytaj dalej

źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News