Po latach oczekiwania mężczyzna w końcu się jej oświadczył. Chwilę później przypadkiem poznała cenę pierścionka, nie mogła uwierzyć własnym oczom

Po latach oczekiwania mężczyzna w końcu się jej oświadczył. Chwilę później przypadkiem poznała cenę pierścionka, nie mogła uwierzyć własnym oczom Źródło: Unsplash / Simon John-McHaffie

Miłość była dla niej bardzo ważna. Długo czekała, aż jej chłopak w końcu podejmie decyzję i oświadczy się jej. Kiedy przyszedł ten moment, zgodziła się bez wahania. Później poznała cenę pierścionka.

Miłość wyznali sobie już dawno, ale mężczyzna wciąż nie chciał się jej oświadczyć. Dziewczyna bardzo tego pragnęła. Gdy nadszedł wyczekiwany moment, zgodziła się bez wahania. Pierścionek od razu bardzo jej się spodobał. Później poznała jego cenę, była bardzo zaskoczona.

Miłość wyznali sobie już dawno temu

Dziewczyna podzieliła się historią swojego pierścionka zaręczynowego na portalu Reddit. Spotykała się z chłopakiem 3 lata, w końcu odważył się i zadał jej to ważne pytanie. Kobieta od razu się zgodziła. Pierścionek zaręczynowy bardzo jej się spodobał.

- Pierścionek, który od niego dostałam jest bardzo prosty, składa się z cienkiej, srebrnej obrączki z kwadratową cyrkonią. Jest bardzo ładny i byłam z niego zadowolona - opowiada kobieta.

Niedługo po zaręczynach, kobieta przypadkowo dowiedziała się, ile zapłacił za niego jej przyszły mąż. Nie mogła uwierzyć w to, co jej powiedział.

- Jeden z przyjaciół mojego chłopaka pochodzi z zamożnej rodziny i mój chłopak powiedział mi, że ten przyjaciel oświadczył się swojej dziewczynie pierścionkiem wartym 3,5 tys. dolarów. Powiedział, że nie wierzy, że ktokolwiek wydałby tyle pieniędzy na pierścionek i że jego zdaniem to wielka strata pieniędzy. Potem dodał: “Twój pierścionek kupiłem na Amazonie za 20 dolarów, cieszę się, że nie należysz do tych osób, które zwracają uwagę na wartość biżuterii” - usłyszała od narzeczonego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Miłość do niej była warta niewiele. Kobiecie jest bardzo przykro

Kobieta poczuła się urażona. Jest jej przykro, że postanowił oszczędzić na tak ważnym dla niej symbolu miłości.

- Byłam w szoku i próbowałam zbyć to śmiechem, ale w głębi duszy poczułam się bardzo zraniona. Nie jestem w stanie wyrazić, dlaczego tak bardzo mi to przeszkadza, ale... Jeszcze nigdy nie słyszałam o pierścionku zaręczynowym, który byłby tak tani. Oboje mamy dobrze płatne prace, on pracuje w branży technicznej, więc pieniądze nie stanowią problemu. Smuci mnie fakt, że pierścionek, który symbolizuje jego oddanie jest wart mniej niż nowa gra komputerowa - kończy rozżalona narzeczona.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Internauci stanęli murem po stronie urażonej kobiety. Zgodnie stwierdzili, że taka cena pierścionka to wyraz braku szacunku do jej osoby. Komentarze posypały się lawinowo.

- To, co irytuje mnie najbardziej to nie cena 20 dolarów (chociaż serio – 20 dolarów?!), tylko fakt, że ten facet kupił pierścionek na Amazonie, siedząc w domu w piżamie, nie zadając sobie trudu, żeby osobiście go obejrzeć. Z większym zaangażowaniem wybieram zabawki dla mojego psa - napisał jeden z użytkowników forum.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Rzucił ją, gdy zobaczył jak wygląda bez makijażu. Prawda okazała się jeszcze smutniejsza, latami ukrywała swoją chorobę
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: Papilot

Następny artykuł