Wielki skandal rozrywa reprezentację Polski. Płomienny romans w kadrze siatkarek

Wielki skandal rozrywa reprezentację Polski. Płomienny romans w kadrze siatkarek Źródło: PZPS

Miłość w kadrze siatkarek przyczyną bunt całej drużyny. Od kilku dni trwają negocjacje z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Problemów jest więcej, a zawodniczki oczekują szybkiego wyjaśnienia sprawy.

Miłość, która pojawiła się w kadrze narodowej, nie ma poparcia wśród zawodniczek kobiecej reprezentacji polski w siatkówkę. Kilka dni temu rozpoczął się bunt. Doniesienia są niepokojące, zwłaszcza w kontekście niemoralnych zachowań w drużynie. Kibice martwią się, czy kadra będzie w stanie przygotować się do walki o kwalifikację olimpijską.

Miłość wznieciła bunt wśród zawodniczek

Problemy narastały już od jakiegoś czasu, jednak rzekomy płomienny romans jednej z zawodniczek z pracownikiem sztabu, przelał czarę goryczy. 13 zawodniczek podpisało się pod listem do Polskiego Związku Piłki Siatkowej, w którym wyszczególnione są wszystkie kłopoty dręczące kobiecą reprezentację. Punkt siódmy z listy zawiera doniesienie o niemoralnym zachowaniu.

- Akceptowanie przez Trenera Nawrockiego nieprofesjonalnego zachowania jednego z członków sztabu (zażyłe, bliskie relacje z jedną z zawodniczek). Dopuszczanie do niemoralnego zachowania, przy jednoczesnym braku reakcji ze strony Trenera na zgłaszanie problemu przez zawodniczki - napisały kadrowiczki w liście do PZPS.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Miłość, której nie akceptują zawodniczki, to niejedyny z problemów gryzących polską kadrę

Zawodniczki liczą na szybkie wyjaśnienie wszystkich problemów. Do tematu nieprofesjonalnego zachowania sztabu odniósł się na antenie TVP prezes PZPS, Jacek Kasprzyk.

- Pytanie do Jacka [Nawrockiego], czy takie sytuacje były. Czy dziewczyny są takie fajne i nic nie mają za uszami. Nie chcę nikogo obrażać. W tym przypadku mówimy o sytuacji, która zdarzyła się w klubie. To nie jest pytanie do mnie, nie byłem przy tym, za materac nie robiłem - powiedział mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani

Następnego dnia odmówił komentarzy na ten temat. Zapowiedział jednak, że jest pełen dobrych myśli w kwestii rozwiązania konfliktu. Wszyscy chcą, by zakończył się on jak najszybciej.

- Dla związku trener i zawodniczki to jeden organizm, to drużyna. Tu nie ma stron. Tu są tylko różnice zdań, które należy wyjaśnić, doprowadzić do porozumienia i taka jest rola związku - uspokoił fanów prezes PZPS.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyższa płaca minimalna pozbawi pracy tysiące. Ty także możesz wylecieć NA BRUK!
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Owczarek niemiecki rzucił się na bezbronną dziewczynkę. 7-latka na widok mamy powiedziała słowa, które zapamiętają na zawsze
  4. Tak wygląda grób rodziców Marty Kaczyńskiej na Cmentarzu Powązkowskim. Smutny widok
  5. Trafnie przewidziała zamachy na Jana Pawła II i Kennedy'ego. Tuż przed śmiercią powiedziała, co jej zdaniem wydarzy się w 2020 roku

źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News