20-latka z Elbląga wyznaje miłość partnerowi w taki sposób, że musiała interweniować policja

20-latka z Elbląga wyznaje miłość partnerowi w taki sposób, że musiała interweniować policja Źródło: Unsplash/Jeremy Bishop

Miłość popycha czasem do robienia szokujących rzeczy, na które nie zdobylibyśmy się, gdybyśmy nie byli zakochani. 20-latka z Elbląga postanowiła w dość ekstrawagancki sposób zamanifestować swoje uczucie. Do akcji musiała wkroczyć policja.

Miłość często sprawia, że robimy szalone rzeczy. Według tej 20-latki z Elbląga uczucie ewidentnie wymaga odważnych romantycznych gestów. Okazywała swojemu partnerowi miłość tak spektakularnie, że do akcji musiała wkroczyć policja. 

Miłość wymaga poświęceń 

Miłość jest czynnikiem, który popycha wiele osób do działań, na które najprawdopodobniej nigdy wcześniej by się nie odważyli. 20-latka z Elbląga jest tego świetnym przykładem. 

Jej niezwykle romantyczne i spektakularne wyznania miłości do swojego chłopaka osadzonego w areszcie śledczym sprawiły, że interweniować musiała policja. Trzeba przyznać, że dziewczyna ma rozmach i potrafi w wyjątkowy sposób pokazać swoje uczucia. Teraz być może czekają ją poważne konsekwencje swojego zachowania, ale udowodniła, że jej uczucie ma wielką moc. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wybuchowe uczucie 

Wielka miłość i wierność są wartościami, które według wielu osób są przestarzałe i niedzisiejsze. Ta wyjątkowa historia udowadnia, że są jeszcze romantyczne pary kochające się na zabój, niczym w najlepszych, filmowych romansach. 

Partner tej 20-latki z Elbląga siedzi w areszcie. Jego dziewczyna postanowiła zamanifestować mu, że za nim tęskni i nadal go kocha w dość specyficzny sposób. 20-latka codziennie rzucała paroma petardami w centrum miasta, w okolicach miejsca osadzenia partnera. Hałas miał symbolizować jej ogromne uczucie do mężczyzny i być dowodem na to, że ukochana o nim pamięta.

Ten romantyczny gest nie został jednak tak entuzjastycznie odebrany przez policję, która po obejrzeniu nagrań z monitoringu z łatwością ustaliła, kto odpowiada za hałasy, na które skarżyli się okoliczni mieszkańcy. Kobieta dostała mandat opiewający na kwotę 500 zł. Jeżeli powtórzy swoje zachowanie, sprawa zostanie zgłoszona do sądu, a wtedy 20-latkę będą czekać poważniejsze konsekwencje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku
2. 500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku

Być może 20-latka wybrała dość ekstremalny sposób okazywania swojego uczucia. Jednak bez wątpienia wszystkie romantyczne dusze docenią ten odważny gest. Miłość z pewnością potrafi mieć wyjątkowy wpływ na człowieka.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Uwielbiany gwiazdor TVN miał wypadek. Opublikował nagranie prosto ze szpitala. Fani zdruzgotani
  2. Lech Wałęsa walczy z nieuleczalną chorobą, na która co sześć sekund zabija człowieka. Prezydent opowiedział o swoich zmaganiach
  3. Nigdy więcej nie położysz tego na chleb. UOKIK ostrzega, kobietę aż zmroziło, gdy poznała skład produktu
  4. Dopiero po wypadku na jaw wyszła prawda o jej mężu. Żona w zemście miała ochotę odłączyć mu aparaturę w szpitalu
  5. Przyjaciółka Leppera naprawdę ma już tyle lat? Oczy wychodzą z orbit jak teraz wygląda Renata Beger

Źródło: o2.pl

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News