Dagmara postanowiła zakończyć swój romans. Kilka dni później poszła do lekarza i miała łzy w oczach, powalająca diagnoza

Dagmara postanowiła zakończyć swój romans. Kilka dni później poszła do lekarza i miała łzy w oczach, powalająca diagnoza Źródło: Pexels / Kat Jayne

Miłość okazuje się niezwykle skomplikowanym tematem w kontekście małżeńskiej zdrady. Dagmara przyznała, że bardzo żałuje romansu, w który się wdała. Gdy postanowiła zerwać znajomość z kochankiem, usłyszała trudną do zaakceptowania informację.

Miłość nie zawsze okazuje się wystarczająco silna, aby utrzymać małżonków razem. Tym, co często doprowadza do rozpadu nawet najbardziej trwałych relacji, okazuje się bowiem zdrada. Na własnej skórze przekonała się o tym Dagmara, która podzieliła się swoją historią z redakcją WP.

Miłość to dla Dagmary bardzo trudny temat

Kobieta miała przez lata cieszyła się harmonią w sferze rodzinnej - miała odpowiedzialnego dobrego męża oraz trójkę małych dzieci. Niespodziewanie w jej życiu pojawił się jednak Karol. Mężczyzna zatrudnił się w tej samej firmie co ona i od początku nie ukrywał, że Dagmara wpadła mu w oko. Jak się okazało, ze wzajemnością. Chociaż kobieta przez dłuższy czas starała się walczyć z fascynacją, wszystko zmieniło się podczas wyjazdu integracyjnego. Para upiła się, a o poranku obudzili się obok siebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Romans trwał dwa miesiące. Po tym czasie Dagmara zdecydowała się zakończyć znajomość i wrócić do rodzinnego życia. Zaczęła jednak czuć się coraz gorzej, spóźniał jej się okres. Początkowo myślała, że jej organizm reaguje w taki sposób na wysoki poziom stresu. Kiedy wykonała test, zrozumiała jednak, że jest w ciąży z Karolem. Potwierdził to także ginekolog, do którego szybko się udała. 

Dagmara powiedziała o ciąży kochankowi, jednak ten nie zamierzał wziąć odpowiedzialności za sytuację, w której wspólnie się znaleźli. Kobieta podjęła więc decyzję o aborcji. Powiedziała mężowi, że musi wyjechać w delegację. W rzeczywistości pojechała jednak do kliniki na Słowacji. Jak przyznała, przerwanie ciąży było dla niej bolesnym doświadczeniem.

Małżeństwo kobiety bezpowrotnie się rozpadło

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieci
2. Polacy otrzymują masowo SMS-y z pilnym ostrzeżeniem RCB. Będzie bardzo niebezpiecznie, "zostańcie w domach"

Prywatne komplikacje doprowadziły Dagmarę na skraj wytrzymałości. Zdiagnozowano u niej depresję. Poczucie winy oraz wewnętrzna presja ostatecznie skłoniły ją do wyznania mężowi prawdy o romansie.

- Nie mogłam normalnie funkcjonować, czułam się, jakby głowa miała mi zaraz wybuchnąć. Napiłam się wódki i wzięłam męża na rozmowę. Opowiedziałam mu o wszystkim, niczego nie pominęłam - wyznała kobieta.

Gdy mąż Dagmary poznał prawdę, był załamany. Szybko spakował siebie i dzieci, po czym wyjechał do swoich rodziców. Kobieta błagała, aby do niej wrócił, jednak doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że partner nigdy jej nie wybaczy. Mężczyzna podjął już decyzję o rozwodzie. Kazał także żonie wyprowadzić się z mieszkania, którego jest właścicielem. Wkrótce nieruchomość zostanie sprzedana nowym lokatorom. Dagmara musi znaleźć dla siebie nowe lokum i rozpocząć życie bez męża.

Najlepsze newsy dzisiaj:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Robert Lewandowski pokazał starszą siostrę, fani oniemieli z zachwytu. Widać podobieństwo?
  4. Polacy w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Nic nie można zrobić, władze rozkładają ręce
  5. Córka codziennie wracała ze szkoły z coraz krótszymi włosami. Gdy mama poznała powód, zamarła

Źródło: WP Kobieta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News