Zaproponowała 100 obcym mężczyznom uprawianie miłości bez zobowiązań. Efekt zaskoczył wszystkich

Zaproponowała 100 obcym mężczyznom uprawianie miłości bez zobowiązań. Efekt zaskoczył wszystkich Źródło: Unsplash / Nathan McBride

Miłość to temat, nad którym kobieta dużo rozmyślała. Postanowiła przeprowadzić pewien eksperyment. Zaproponowała 100 mężczyznom seks bez zobowiązań. Wynik zupełnie ją zaskoczył.

Miłość to wyjątkowo trudny temat. Wiele osób poszukuje jej przez aplikacje randkowe. Blogerka zarejestrowała się na kliku z nich i zaproponowała 100 mężczyznom jednorazowy seks bez zobowiązań. Wyniki eksperymentu zupełnie ją zaskoczyły. 35-latka nie spodziewała się takiego efektu.

Miłość to temat, który ją interesuje

Popularna blogerka Nadia Bokody postanowiła przeprowadzić eksperyment i sprawdzić reakcję mężczyzn na bezpośrednie propozycje seksu. Kobieta wielokrotnie dostawała podobne wiadomości na Instagramie. Uważała to za niestosowne i dziwne. Założyła profile na Tinderze i Bumble. Zaczepiła łącznie setkę mężczyzn. Wysyłała do nich bardzo odważne pytania, wprost mówiące, czego od nich oczekuje.

- Ładny uśmiech, Jason. Chcesz się p****yć"? - to jedna z wiadomości, które napisała Nadia.

Wynik eksperymentu zupełnie ją zaskoczył. 72 na 100 mężczyzn odpowiedziało na jej propozycję pozytywnie. 4 z nich odmówiło, a 24 nie odpisało na wiadomość. Postanowiła kontynuować doświadczenie i dowiedzieć się jeszcze więcej. Zaczęła planować spotkania. 

Miłość okazała się zbędna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na etapie umawiania spotkań, wielu wcześniej chętnych użytkowników zaczęło szukać wymówek. Kilku zaproponowało wcześniejszą randkę, by jednak poznać się wcześniej. Kobieta postanowiła zapytać tych mężczyzn, którzy wycofali się z początkowej deklaracji, dlaczego to zrobili. Napisała do nich wiadomości, w których próbowała dowiedzieć się, czy onieśmieliła ich jej bezpośredniość, czy może była wyzwaniem dla ich poczucia męskości.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Niestety nigdy nie poznała odpowiedzi. Oba jej konta zostały skasowane przez aplikacje.

- Wygląda na to, że bardziej podejrzane niż mężczyźni odmawiający seksu bez zobowiązań, jest kobieta, która rzeczywiście go chce - podsumowała swój eksperyment.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Strzelanina na planie Martyny Wojciechowskiej! Było o krok od tragedii WIDEO
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

źródło: Fakt 24

Następny artykuł