Dziewczyna żegna umierającego chłopaka po raz ostatni. Zdjęcie ich spotkania jest porażające, nie da się go zapomnieć

Dziewczyna żegna umierającego chłopaka po raz ostatni. Zdjęcie ich spotkania jest porażające, nie da się go zapomnieć Źródło: Facebook

Miłość tych dwojga mimo młodego wieku wydawała się bardzo silna. Dużo czasu spędzali razem, doskonale się dogadywali, szanowali i troszczyli o siebie. Nikt nie przewidział tego, co stało się pewnego wakacyjnego dnia.

Miłość nastolatków trwała w najlepsze. Pewnego dnia jednak dziewczyna nagle dowiedziała się, że jej ukochany trafił do szpitala. Lekarze tylko kręcili głowami, nie było szans na uratowanie 16-latka. To był dla niej ogromny cios.

Miłość trwała niecałe pół roku. Związek zakończyła nieopisana tragedia

15-letnia Stephanie Ray i 16-letni Blake Ward odkąd się poznali byli niemal nierozłączni. Mimo młodego wieku wiedzieli, że taka miłość przytrafia się raz w życiu. Ich relacja trwała nieprzerwanie przez pół roku, aż do pewnego feralnego dnia. 16-latek wybrał się nad wodę z dwójką znajomych. 31 lipca chłopcy pojechali nad morze i zaczęli się kąpać.

Traf chciał, że nastolatkowie zostali porwani przez prąd i zostali wciągnięci na pełne morze. Świadkowie tego zdarzenia natychmiast wezwali odpowiednie służby. Za pomocą łodzi i śmigłowców udało namierzyć się dryfujących nastolatków. Blake został znaleziony unoszący się bezwładnie na wodzie głową w dół. Został przetransportowany do szpitala helikopterem, a gdy o tragedii dowiedziała się jego dziewczyna, ruszyła do placówki, by czuwać przy ukochanym.

Podczas ostatniego pożegnania wykonano poruszające zdjęcie zakochanej pary

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatka nie odstępowała chłopaka na krok. Spędziła przy jego łóżku całe 5 dni, a lekarze cały czas robili wszystko, by poprawić stan poszkodowanego. Niestety okazało się, że jego mózg został poważnie uszkodzony przez brak tlenu i jest to uszkodzenie nieodwracalne. Był podtrzymywany przy życiu za pomocą maszyn i nie miał szans na normalne życie. Kiedy zapadła decyzja o odłączeniu nastolatka od aparatury, Stephanie postanowiła pożegnać się ostatni raz. Weszła do łóżka ukochanego i przytuliła go całym ciałem. Ktoś z obecnych zrobił zdjęcie, które trafiło do internetu i wyciska łzy każdemu. Tego porażającego widoku nie da się zapomnieć.

Dzisiaj grzeje: 1. Bogusław Linda pokazał swoją 27-letnią córkę. Jest tak piękna, że oczy same się otwierają
2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

- (...) jego rodzina podjęła trudną decyzję, by wyłączyć maszyny i pozwolić mu odejść. Blake był dla mnie wyjątkowy, razem stworzyliśmy coś pięknego, a to pozostanie z nami na zawsze. Ja i on mieliśmy swoje wzloty i upadki, ale zawsze przechodziliśmy wszystko wspólnie. Wiedzcie, że nie odczuwał bólu i był otoczony rodziną , kiedy od nas odchodził. Nigdy go nie zapomnę i zawsze będzie zajmował szczególne miejsce w moim sercu. Leć z Aniołami kochanie, a ja będę robić wszystko, byś był ze mnie dumny. Kocham Cię - napisała potem nastolatka.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczy dodać do prania proszek do pieczenia. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Bierzesz ślub w przyszłym roku? Ksiądz będzie mógł cię wypytać o najbardziej intymne rzeczy, które powinny zostać tylko w małżeńskiej sypialni
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News