Nieszczęśliwie zakochana Aga powiedziała ukochanemu 4 słowa. Po latach przyniosły nieoczekiwany skutek, aż jej serce zamarło

Nieszczęśliwie zakochana Aga powiedziała ukochanemu 4 słowa. Po latach przyniosły nieoczekiwany skutek, aż jej serce zamarło Źródło: Pixabay / Free-Photos

Miłość do Bartka była silniejsza niż przyjaźń. Wyznała swoje uczucia, ale on był wtedy w związku z inną kobietą. Po latach okazało się, że wciąż pamięta jej słowa.

Miłość jest dla Agnieszki najważniejszym uczuciem w życiu. Dla niego poświęciłaby wszystko. Dlatego bardzo ją zabolało, gdy została odrzucona przez Bartka. Była w nim zakochana po uszy. Wyznała mu uczucie, ale on był wtedy z inną kobietą. Po latach okazało się, że on wciąż pamięta jej słowa.

Miłość do Bartka była dla Agnieszki najważniejsza

Agnieszka na forum opisała swoją historię. Wie, że wiele kobiet będzie uważało, że zrobiła źle. Ona jednak nie ma żadnych wyrzutów sumienia. Teraz jest szczęśliwa.

- Z powodu tego, co zrobiłam, wyzywano mnie od najgorszych szmat, ale wiecie co? Teraz się z tego śmieję! Najbardziej krytykują mnie osoby, które same mają niejedno na sumieniu. A ja uważam, że w moim postępowaniu można także dostrzec pewien szlachetny rys - rozpoczyna emocjonalnie swoją opowieść.

Poznała Bartka i Karolinę na studiach. Byli nierozłączną paczką przyjaciół. Razem uczyli się i imprezowali. 

- Bartek spodobał mi się od początku. Niestety szybko zauważyłam, że Bartek wodził oczami za Karoliną. Ta jednak zdawała się tego nie dostrzegać albo widziała i ignorowała, bo jej nie odpowiadał. Postanowiłam zadziałać. Wyznałam, że mi na nim zależy. Jak można się domyśleć, Bartek powiedział, że nic do mnie nie czuje. Był przy tym jednak serdeczny i wyrozumiały, nie wyśmiał mnie. Niestety na sam koniec oznajmił mi, że od kilku dni jest z Karoliną…! Byłam w szoku - wyznała Agnieszka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znalazła miłość w najmniej oczekiwanym momencie

Jak relacjonuje Agnieszka, po jakimś czasie w związku jej przyjaciół zaczęło się psuć. W końcu rozstali się. Wtedy zaprosiła Bartka na herbatę, a on opowiedział jej wszystko. Nie spodziewali się, że ten wieczór skończy się w ten sposób.

- Zanim spostrzegłam, od herbaty przeszliśmy do butelki wina, potem do kolejnej, aż wylądowaliśmy w łóżku. Na początku miałam ogromne wyrzuty sumienia. Jakby nie było, Karolina to moja przyjaciółka. [...] starałam się go unikać, ale o dziwo, teraz to on zaczął szukać ze mną kontaktu. W końcu spotkaliśmy się, on wyznał, że chciałby ze mną być i pamięta, co kiedyś mu powiedziałam… Myślałam, że z radości zaraz wyskoczy mi serce. Odparłam, że nadal go kocham - pisze dalej kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej córeczka zachowywała się dziwnie. Kiedy zobaczyła nagranie z ukrytej kamery, od razu zadzwoniła na policję
2. Niedobre informacje dotyczące 13. emerytury. Wiadomo, ile stracą emeryci

Bartek i Agnieszka zostali parą, są razem szczęśliwi. Kobieta nie uważa, że zrobiła coś złego. Nie ma zamiaru wypuścić wymarzonego chłopaka z rąk.

- Kiedy Karolina dowiedziała się o wszystkim, podobno załamała się. Teraz chce wrócić do Bartka, ale ja nie mam zamiaru go oddawać. Trzeba było myśleć wcześniej i zdecydować, co jest ważniejsze. Dbam o niego, jestem przy nim w radosnych, jak i smutnych chwilach. Uważam, że nie mógłby sobie znaleźć lepszej dziewczyny. I piszcie, co chcecie, ja nie czuję się winna - kończy swój post Agnieszka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerytów czeka podwyższenie wieku emerytalnego. Alternatywa jest ZNACZNIE gorsza
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  3. Mężczyźni jak ognia unikają ślubu z kobietami spod 3 konkretnych znaków zodiaku. Małżeństwa z nimi są z góry skazane na porażkę
  4. Postawił kamerę przy łóżku i włączył na noc. Nagle jego pies zaczął się dziwnie zachowywać
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: Papilot

Następny artykuł