Magda przypadkiem zajrzała na Facebooka swojego narzeczonego. Oczy wyszły jej z orbit gdy poznała prawdę o swoim ukochanym

Magda przypadkiem zajrzała na Facebooka swojego narzeczonego. Oczy wyszły jej z orbit gdy poznała prawdę o swoim ukochanym Źródło: Pixabay / janeb13

Miłość, którą deklarował jej narzeczony, miała być do końca życia. Magda przez przypadek odkryła o czym rozmawia przez Facebooka z koleżanką z pracy. Nie mogła się otrząsnąć po tym, co przeczytała.

Miłość jest dla niej bardzo ważna. Nie może się otrząsnąć po tym, co przypadkiem odkryła na Facebooku narzeczonego. Rozmowa, którą prowadził z koleżanką z pracy, bardzo ją przestraszyła. Magda zupełnie nie wie, jak ma się zachować.

Miłość miała trwać do grobowej deski

Narzeczony Magdy zostawił na komputerze otwarte wiadomości, które wysyłała do niego koleżanka z firmy, w której pracuje. Kobieta przypadkiem je znalazła. Z ich treści jasno wynikało, że mężczyzna ją zdradza. 

- Kilka dni temu mój świat dosłownie legł w gruzach. Dowiedziałam się, że narzeczony mnie zdradza z koleżanką z jego firmy. Przypadkiem przeczytałam ich rozmowę na Facebooku, bo ostatnio zapomniał się wylogować - napisała kobieta w liście do redakcji "Papilot".

Kobieta zupełnie nie wie co ma teraz zrobić. Oczywiście wie, że nie tak powinien zachowywać się jej narzeczony, ale obawia się go stracić.  

- Gdybym była 10 lat młodsza to od razu zrobiłabym mu awanturę, a może nawet zerwała zaręczyny. Jak facet zdradza przed ślubem, to co będzie działo się potem? Chyba nawet nie chcę o tym myśleć… Problem polega po prostu na tym, że ja mam już 35 lat i coraz mniejsze szanse na to, żeby wyjść za mąż - pisze dalej.

Kobieta nie wierzy, że znajdzie jeszcze nową miłość

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda boi się, że jej zegar biologiczny już długo nie poczeka. Chciałaby być żoną, a przede wszystkim matką. Rodzina to zawsze było jej wielkie marzenie.

- Mam coraz mniejsze szanse na to, żeby zajść w ciążę, a bardzo chcę być żoną i mamą. Zaczęłam już powoli organizować wesele, ale jeśli miałabym zerwać zaręczyny, teraz jest na to najlepszy moment. Nie wydaliśmy jeszcze zbyt dużo pieniędzy i nie wysłaliśmy żadnych zaproszeń - zastanawia się w liście Magda.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Andrzej Duda
2. 21 lat młodszą dziewczynę trzyma na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc

Jest zła na siebie, bo nie potrafi podjąć decyzji. To bardzo trudna dla niej sytuacja, z której nie widzi dobrego wyjścia. Jest druzgotana.

- Czuję się okropnie sama ze sobą. Nie wierzę, że jeszcze uda mi się znaleźć kogoś porządnego. Nie chcę zostać starą, bezdzietną panną. Nie chcę też być żoną faceta, który zdradza mnie przed ślubem. Jest dla mnie jeszcze jakaś nadzieja? - pyta na koniec rozżalona kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mogą ZABRAĆ ci miejsce pochówku bliskiej osoby. Aby temu zapobiec, musisz pamiętać o jednym
  2. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
  3. Wdowa po Pawle Adamowiczu zdobyła się na bolesne wyznanie: "Dopiero teraz zaczynam bać"
  4. 5 mężczyzn brutalnie zgwałciło bezbronne dziecko. Wyrok sądu jest śmieszny, a uzasadnienie sprawia, że ręce opadają
  5. Kobieta dyskretnie wręczyła recepcjonistce karteczkę. Przeczytała 12 dramatycznych słów i przeszły ją ciarki

źródło: Papilot

Następny artykuł