Dramatyczne sceny w TVN. Trafili do szpitala, zakleszczył się w 18-latce podczas stosunku

Dramatyczne sceny w TVN. Trafili do szpitala, zakleszczył się w 18-latce podczas stosunku Źródło: fot.

Miłość została przedstawiona z dramatycznego punktu widzenia. Do szpitala trafiła para z bardzo nietypowym przypadkiem. Okazało się, że mężczyzna zakleszczył się w 18-latce podczas stosunku.

Miłość, zwłaszcza ta fizyczna, może przybierać różne oblicza i prowadzić do niespodziewanych wydarzeń. Właśnie to stało się z jedną parą - ich gorąca miłość sprawiła, że musieli pilnie udać się do szpitala. Pokonując wstyd i zażenowanie, pojawili się na oddziale ratunkowym zakleszczeni. 

Miłość przedstawiona w telewizji TVN

Telewizja TVN w jednym z odcinków "Szpitala" ukazała jeden z rzadszych przypadków medycznych, który polega na zakleszczeniu się członka w pochwie. Para, która trafiła do szpitala to zaledwie 18-letnia dziewczyna i jej starszy partner. Jest to na tyle niespotykane, że jeden z pacjentów, który przebywał w szpitalu wyciągnął telefon, by zrobić parze zdjęcie, na szczęście jeden z ratowników szybko wyrzucił go z sali, w której znajdowali się ci młodzi ludzie. 

Zażenowana para ponad trzy godziny zastanawiała się nad wybraniem się do szpitala. Jak okazuje się, mogli zrobić coś, by uniknąć podróży do szpitala

Miłość a zakleszczenie się członka w pochwie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż wydawać by się mogło, że o seksie wszystko zostało już powiedziane, a społeczeństwo Polaków uważa się za osoby dobrze poinformowane, to wciąż panuje błędne przekonanie, że zakleszczenie się członka w pochwie jest niemożliwe. Okazuje się, że chociaż zjawisko to występuje o wiele rzadziej niż w przeszłości, to lekarze nadal się z nim spotykają. 

Zakleszczenie członka w pochwie może być spowodowane napadem pochwicowym. Jest to jedno z zaburzeń seksualnych, które występuje u kobiet, a polega ono na skurczu mięśni wokół pochwy niezależnie od woli. Najczęściej wywoływanym przez lęk związany z stosunkiem, nieplanowaną ciążą czy bólem występującym podczas przebicia błony dziewiczej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty
2.Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Występowanie napadu pochwicowego występuje najczęściej przez zbliżeniem, co powoduje, że penetracja jest niemożliwa, jednak zdarzają się przypadki, w których występuje podczas stosunku - wówczas dochodzi do zakleszczenia. W przypadku wstąpienia zakleszczenia członka w pochwie kobiecie  należy podać leki rozkurczowe, które sprawią, że jazda karetką do szpitala nie będzie konieczna. Wezwanie pogotowia i pojawienie się osób trzecich, którzy będą świadkami zdarzenia na pewno nie przyczyni się do obniżenia odczuwanego poziomu stresu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Roksana Węgiel złapała za mikrofon obok stojącej Rodowicz. Marylę zdruzgotało
  4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

źródło: tvn 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News