Kiedy kilka godzin temu burzę na Twitterze wywołał krótki post Tomasza Lisa odnoszący się do bieżących wydarzeń politycznych w Polsce, nikt nie spodziewał się chyba, że dziennikarzowi postanowi odpowiedzieć… Leszek Miller. Według niego to właśnie ludzie pokroju publicysty doprowadzili do rządów Prawa i Sprawiedliwości, na które teraz stanowczo narzekają.

– Nie podobała się Państwu demokracja? To nie. Nic na siłę. Wolicie PRL-bis, to wedle życzenia. Żadnych okupantów tym razem. To my sami – napisał na Twitterze Tomasz Lis, a jego post bardzo szybko zdobył sporą popularność. Kontrowersyjne słowa znacząco podzieliły fanów dziennikarza, więc postanowił się do nich odnieść także Leszek Miller.

– Nie podobał się Państwu SLD? Zaciekle zwalczaliście SLD? No to wedle życzenia – napisał polityk dodając, iż jest to odpowiedź właśnie na słowa Tomasza Lisa. Według Millera to właśnie ludzie, jak dziennikarz, którzy teraz narzekają na PiS, odsuwając SLD od rządów, sami zgotowali sobie taką przyszłość.

Zarówno fanów polityka, jak i osoby obserwujące publicystę bardzo zainteresowała ich wymiana poglądów. Trudno jednak stwierdzić, czy Tomasz Lis zdecyduje się w jakikolwiek sposób odpowiedzieć jeszcze Leszkowi Millerowi.

...

Zobacz również

Fot. Facebook/Leszek Miller