Miller ujawnił swoje stosunki z synem. Nie były łatwe, smutna historia

Miller ujawnił swoje stosunki z synem. Nie były łatwe, smutna historia Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Miller jest wciąż jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich polityków. Kiedy media obiegły dziś wieści o śmierci jego syna, wyborcy bardzo szybko zaczęli przesyłać byłemu premierowi niezwykle szczere kondolencje. Jak jednak wyglądały relacje Leszka Millera Jr z ojcem?

Śmierć syna Leszka Millera okazała się dla opinii publicznej szokującą, bardzo przykrą informacją. Wciąż nie wiadomo, co dokładnie stało się młodemu mężczyźnie, którego znaleziono martwego w jego domu dziś rano. Prokuratura postawiła jednak tezę związaną z jego rzekomym samobójstwem.

Nie żyje Leszek Miller Jr

W dniu odejścia syna Leszka Millera wyborcy szybko zainteresowali się jego relacjami z ojcem. Czy były premier był zadowolony ze sposobu, w który udało mu się wychować jedyne dziecko? Jak sam kiedyś przyznał, do dziś ma związane z tym tematem wyrzuty sumienia. - Ja dojrzałem do odpowiedzialności za rodzinę. Przez wiele lat najważniejsza była dla mnie kariera zawodowa. Do dziś wyrzucam sobie, że mój syn biegał po podwórku z kluczem na szyi. Pewnie dlatego tak bezgranicznie rozpuszczam moją wnuczkę. Chcę się w ten sposób zrehabilitować - opowiadał Miller w 2000 roku o rodzicielstwie.

Jak wyglądały relacje Leszka Millera z synem?

- Dla mężczyzny narodziny dziecka to przełomowy moment. Wtedy zaczyna poświęcać swoją suwerenność dla innej osoby. Ale uczy się tego powoli. To jest proces – lata odkładają się jak słoje w drzewie. (...) Szczęście zdarza się w życiu prywatnym, nie publicznym. Na przykład kiedy uświadomiłem sobie, że pewna młoda dziewczyna będzie moją przyszłą żoną. Albo kiedy zobaczyłem po raz pierwszy mojego syna, a potem wnuczkę - dodał także były premier. Chociaż więc budowanie relacji Leszka Millera Jr z ojcem zaczynało się w trudnych warunkach, ostatecznie udało im się dojść do porozumienia. To właśnie rodzic doradził mężczyźnie na początku zawodowej drogi, aby nigdy nie zostawał politykiem, a zajął się biznesem, co ostatecznie uczynił.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Leszek Miller Jr: Kim są dzieci zmarłego syna b. premiera Polski?
  2. Prokuratura podała PRAWDZIWĄ przyczynę śmierci syna Millera
  3. Wstrząsający wpis wnuczki Millera. „Morderczyni!”
  4. Kim był syn Leszka Millera Leszek Miller Junior?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News